فهرست اچیومنت‌های بازی Project Warlock منتشر شد

۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰

بازی نقش‌آفرینی و اکشن Project Warlock، عنوانی در سبک تیراندازی اول شخص کلاسیک به شمار می‌آید که علاوه بر ظاهر ساده و قدیمی خود توانسته است تا توجه افراد زیادی را به یک بازی مستقل جلب نماید و موفقیت‌های زیادی را برای توسعه‌دهنده‌ی خود به ارمغان آورد. بازی‌بازانی که طرفدار عناوین اکشن و تیراندازی کلاسیک به مانند Doom ،Hexen و Wolfenstein هستند، به هیچ وجه نباید تجربه‌ی این عنوان را از دست بدهند. گیم‌پلی اکشن بازی برگرفته از اسلحه‌های مختلف و قدرت‌های جدویی منحصر به فرد است که در آن شما باید با دشمنان خونخوار و باس‌فایت‌های خارق‌العاده به مبارزه بپردازید.

داستان بازی کلاسیک Project Warlock در مورد قهرمانی به نام وارلاک (Warlock) است که تن خود را در آب مقدس شستشو داده و قسم می‌خورد تا پای جان در برابر اهریمنان و شیاطین بجنگد و تمامی آن‌ها را مجازات کند. شما در نقش این قهرمان در همان لحظات اول بازی با سیل عظیمی از نیرو‌های شیطانی مواجه خواهید شد که باید تمامی آن‌ها با استفاده از تجهیزات و قدرت‌های خود را از بین بردارید.

دشمنان شما هیولا‌های تشنه‌ی خون، اهریمنان باستانی، ماشین‌های کشتار جمعی و شیاطین هستند. شما با طی کردن مراحل مختلف این بازی مهیج به مخفیگاه دشمنان نفوذ می‌کنید، بخش مهمات و قدرتشان را از بین می‌برید یا از آن‌ها برای افزایش قدرت خود و بهبود مهمات جنگیتان استفاده خواهید کرد . این بازی پر از اتاق‌های مخفی، اسلحه‌های ویژه که در مناطق خاصی پنهان شده‌اند، کلید‌های اسرارآمیز و آسانسور‌هایی که راه شما را به محیط‌های ناشناخته باز می‌کنند، خواهد بود. در این بازی بیش از ۳۸ اسلحه‌ی مختلف و ۸ نوع جادوی قدرمتند در دست دارید که می‌توانید با پیشروی در بازی و کسب امتیاز‌های لازم به ارتقا شخصیت خود و ویژگی‌های آن بپردازید. اسلحه‌های بازی از تنوع بسیار خوبی برخوردار هستند. از یک تفنگ لیزری و شاتگان گرفته تا آتش‌افکن در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین قادر هستید با استفاده از جادو‌های گوناگون خود دشمنان را به آتش بکشید، آن‌ها را منجمد کنید و یا آن‌ها با استفاده از یک موج انرژی تکه تکه نمایید.

شما در این بازی به بیش از ۶۰ مرحله در پنج منطقه‌ی بزرگ و متنوع دسترسی خواهید داشت. این مراحل از پایگاهی در قطب جنوب و سرزمین یخ‌زده‌ی آن شروع می‌شود و در شن‌زار‌های داغ مصر به پایان می‌رسند که البته این موضوع نشان می‌دهد اهریمنان در سراسر زمین پخش شده‌اند. در این بازی می‌توانید شخصیت خود را آن طور که دوست دارید تقویت کنید و به ارتقای جادو‌ها و اسلحه‌های وی بپردازید. همچنین می‌توانید از ۶۲ آهنگ متن فوق‌العاده‌ی این بازی که با گیم‌پلی و فضای کلاسیک آن به خوبی هماهنگ شده‌اند، لذت بسیاری ببرید.

در این عنوان همزمان با افزایش سطح، شما می‌توانید توانایی‌های شخصیت خود را افزایش داده و از بین ۱۲ Perk موجود یکی را انتخاب کنید. Perkهای موجود در بازی قابلیت‌هایی مانند افزایش آسیب ضربات و یا حملات مختلف را به شخصیت شما اضافه می‌کند. همچنین رازها و آیتم‌های بسیاری پشت دیوارهای قابل تخریب بازی مخفی شده‌اند. با توجه به تعداد دشمنان هر مرحله و نبود Save point، به نظر می‌رسد با یک بازی نسبتا دشوار طرف هستیم.

طبق اعلام شرکت کرانچینگ کوآلاس (Crunching Koalas) به عنوان ناشر بازی Project Warlock و استودیوی باک‌شات (Buckshot) که توسعه‌ی آن را بر عهده دارد، این بازی هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. حال فهرست اچیومنت‌های بازی Project Warlock در دسترس علاقه‌مندان و شکارچیان تروفی و اچیومنت قرار گرفته است که در زیر می‌توانید به بررسی و مشاهده‌ی آن‌ها بپردازید.

بازی کلاسیک Project Warlock دارای ۲۰ اچیومنت خواهد بود که در مجموع هزار امتیاز را برای بازی‌بازان در نظر گرفته‌اند.

امتیاز اچیومنتنام اچیومنتتوضیحات اچیومنت
۳۰I’m dead… againشخصیتی که برای بار دوم پس از مرگ زنده می‌شود را پیدا کنید
۳۰Wrong Slipgateیکی از دوستان خود را که دو تبر حمل می‌کند را پیدا نمایید
۳۰Too Seriousشخصیتی که همه چیز را جدی می‌گیرد، پیدا کنید
۳۰Ripped and Tornشخصیتی که قرار بود به دست یک جلاد تکه تکه شود را پیدا کنید
۳۰Shadow of the Eastشخصیت چینی مرموز را پیدا کنید
۳۰Those Alien Bastards Never Paid…شخصیت قدرتمندی را که در حال جویدن آدامس است، پیدا کنید
۱۵Marco Poloاولین راز درون بازی را کشف کنید
۱۵Ponce De Leon۱۰ راز درون بازی را کشف نمایید
۳۰Magellan۳۰ راز درون بازی را کشف کنید
۹۰Galileo۵۰ راز درون بازی را کشف کنید
۳۰Lock ‘n’ Load ۱۰ ارتقای مختلف را خریداری کنید
۳۰Small step for a Warlock…شخصیت The Sorcerer را از بین ببرید
۳۰Weird Catباس‌فایت Sphinx را بکشید
۹۰Industrial Ageتانک غول‌پیکر را نابود کنید
۱۰۰Double-edged Sword…Satan را بکشید
۹۰Piece of Cakeبخش داستانی بازی را در ساده‌ترین درجه‌ی Easy به پایان رسانید
۹۰Come Get Someبخش داستانی بازی را برروی درجه‌ی سختی Standard به اتمام رسانید
۹۰Bring it on!بخش داستانی بازی را برروی درجه‌ی سختی Hard به پایان رسانید
۹۰Evil Nightmareبخش داستانی بازی را برروی درجه‌ی سختی Hardcore به پایان رسانید
۳۰Ah’n’gha throdog r’luhhorبه بازی کردن ادامه دهید تا این تروفی را به دست آورید

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید