گیفت کارت
گیفت کارت

تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Sable منتشر شد

۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

تیم سازنده‌ی Sable که این روزها اطلاعات زیادی را پیرامون این بازی منتشر می‌کند، امروز هم ویدئوی جدیدی مربوط به گیم‌پلی آن را در اختیار بازی‌بازان قرار داد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتر به همراه ویدئوی گفته شده باشید.

Sable از سری عناوین ماجراجویی، جهان‌باز و داستان محور است که در آن باید کنترل شخصیتی دوست داشتنی و عجیب را به عهده گرفته و به کشف رمز و رازهای مختلفی از محیط پیرامونتان بپردازید. اصلی‌ترین وقایع این بازی در یک بیابان خشک رقم می‌خورد و می‌تواند برای بازی‌بازان و به خصوص علاقه‌مندان به سبک‌های ذکر شده جالب توجه باشد. گفتنی است که این بازی ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۹ عرضه شود، اما انتشار آن به دلیل بروز مشکلات مختلف برای دو بار به تعویق افتاد. دو استودیوی شدورکس (Shedworks) و راو فییوری (Raw Fury) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار Sable را به عهده داشته‌اند.

امروز به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از گیم‌پلی این بازی در دسترس قرار گرفت که توصیه می‌کنیم آن را در انتها تماشا و دریافت کنید. Sable قرار است در سال ۲۰۲۱ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و اکس‌باکس سری اکس منتشر شود. هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی این بازی مشخص نیست و باید منتظر اخبار تکمیلی تیم سازنده در این زمینه باشیم.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • milad.ps5 گفت:

  از ۳ ۴ ماه پیش حساب کردم بیشتر از ۱۰۰ تا بازی اومده همشون با متای قرمز یا تو بهترین حال زرد
  خب بجای این همه وقت و هزینه ای که صرف ساخت این اشغالا می کنن بهتر نیست یکم بیشتر وقت یا هزینه بزارن ؟؟
  بازی Cuphead به اون زیبایی رو فقط ۲ نفر ساختن در مقابلش این اشغالا با هزینه گزاف

  0
  0