عنوان The Last Night در سال 2022 باز خواهد گشت

14 آذر 1400 - 23:16
The Last Night

بازی پلتفرمر The Last Night که اولین بار در رویداد E3 به نمایش در آمده بود، حالا به گفته‌ی یکی از سازندگانش قرار است در سال 2022 بازگردد.

این بازی از زمان معرفی تاکنون از انظار عمومی خارج شده بود، تا این که اخیراً شایعات منتشر شده مبنی بر احتمال رونمایی آن در مراسم The Game Awards در 10 دسامبر، شروع شد. در همین راستا وب‌سایت PC Gamer برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی این شایعه به تیم سورت (Tim Soret)، کارگردان بازی، ایمیل زد و او در پاسخ گفت که این خبر فقط یک شایعه است و The Last Night سال آینده نمایش داده می‌شود، نه قبل از آن. او در ادامه از بیان اینکه آیا این بازی واقعاً در سال 2022 منتشر خواهد شد یا نه، خودداری کرد و گفت:

در دوران بحران و میانجی‌گری بیش از حد، در حال حاضر قصد ندارم اطلاعیه‌ای بدهم، به‌ویژه با توجه به فشاری که به تیم کوچکم وارد می‌کند.

سورت به‌جای اینکه روی پنجره‌ی انتشار این بازی تمرکز کند، به این موضوع پرداخت که استودیوی خود ینی آد تیلز (Odd Tales) به کار روی The Last Night بدون ناشر آن یعنی Raw Fury، ادامه می‌دهد. او گفت:

از آن زمان، ما به‌عنوان یک تیم مستقل جوان به طرز فوق‌العاده‌ای در حال رشد و بلوغ بوده‌ایم. ما با اطمینان در حال ساختن The Last Night آجر به آجر هستیم و وقت خود را صرف طراحی، مستندسازی و اجرای دقیق هر بخش از بازی، از تغییر سبک بصری خود برای نسل بعدی گرفته تا طراحی ده‌ها گزینه‌ی دسترسی، می‌کنیم.

آنچه که می‌دانیم این است که برای بازگشت The Last Night در سال 2022، ما وظیفه خود را بر این می‌گذاریم که همه را با قدرت و اصالت رونمایی خود غافلگیر کنیم.

شنیدن این که استودیوی مذکور در حال رشد است و ظاهراً دوران سخت خود را پشت سر گذاشته، واقعا خوشحال کننده است، اما ما هنوز جز پلتفرمر بودن The Last Night و الهام گرفتن از Flashback و Oddworld: Abe’s Oddysee، جزئیات کمی را در مورد آن در دسترس داریم.

P.morganJavad BarshoeeiSina Morganمرد ریش دار نامرئیMEYSAMB3001100اینسایدر استخونیNietjChiefmohsenj74
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • ShinjiMikami گفت:

  تعداد بازیایی که براب ۲۰۲۲ شایعه شد از ۴۰ ۵۰ تا هم گذشت 😂 این گیم اورادز قراره چی بشه.
  البته چه این بازی چه بازی شایعه شده ی ایکس باکس که پست قبلی خبرش رو گذاشتن، به سلیقم نیستن ولی به هرحال به سلیقه ی خیلی از افراد دیگه هستن.
  دو بازی هم امروز شایعه شد. ببینیم باز دیگه چقدر شایعه میشه😂

  گیمرمرد ریش دار نامرئیMEYSAMB3001100
  • 1100 گفت:

   حالا بذار منم یه خبر (تقریبا) تایید شده بدم (خبر دست اول😎😂) …
   بازی replaced هم قراره توی tga نمایش داشته باشه …

   من توی توییتر یه چندتا از بازی سازا رو که خیلی وقته بازیاشون مسکوته تگ کردم و پرسیدم قصد آپدیت اطلاعات ندارید ؟ بعدش ریپلای کردم “ترجیحا تریلر گیم پلی …” …سازنده replaced و سازنده callisto protocol ریپلای رو لایک زدن 🙂 بعدش زیر یکی از پستا از sad cat (سازنده replaced) پرسیدم که tga 2021 هستین ؟ … و اونا لایک زدن 👍🤐

   P.morganاینسایدر استخونیShinjiMikamipengu
 • این بازی فکر کنم خیلی قبل تر و برای ایکس باکس وان ساخته میشد، کسی میدونه چرا انقدر طول کشید و الان همچنان انحصاریه یا نه؟

  1100P.morganJavad Barshoeei
  • 1100 گفت:

   با ناشر raw fury به مشکل خوردن … از طرفی میخواستن همزمان روی دو تا پروژه دیگه هم کار کنن ولی خب یه مقدار توی تیم خودشون مشکلاتی پیش اومد (یه سری اعضا رفتن و حتی اینجور که از پستای توییتر میشه فهمید ، احتمالا همین بازی هم از اواسط کار دوباره ریبوت شده … بحث کرونا و اینا هم که جای خود)

   P.morganاینسایدر استخونی