گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعاتی در مورد نحوه‌ی عرضه‌ی بازی‌ها توسط شرکت راو فیوری منتشر شد

۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۶

به تازگی شرکت راو فیوری (Raw Fury) که پشتیبانی و انتشار بسیاری از بازی‌های مستقل را بر عهده دارد، در بیانیه‌ی جدید خود به توضیح الگوها و بندهای مختلف توافق‌نامه‌هایی پرداخت که قرار است با توسعه‌دهندگان گوناگون منعقد گردند.

به طور کلی قابل درک است که مشاغل عمده و پر اهمیت به مانند افراد و شرکت‌های فعال در صنعت بزرگ بازی‌های ویدئویی، همواره تمایل دارند تا بسیاری از قراردادهای کاری و پیمان‌های خود با سایرین را به صورت مخفی نگه دارند و تنها در صورت لزوم، به ارائه‌ی جزئیات اندکی از آن‌ها بسنده کنند؛ زیرا در صورت نشر برخی اطلاعات، ممکن است مشکلات جبران‌ناپذیری برای شرکت‌های بزرگی که چندین قرارداد با سایرین تنظیم کرده‌اند، به وجود آید. حال به نظر می‌رسد که شرکت راو فیوری از این قاعده و الگو استفاده نکرده و قوانین جدید خود که باید در قراردادهای خارجی و داخلی اعمال شوند را در دسترس و مشاهده‌ی عموم قرار داده است.

شرکت راو فیوری که عرضه‌ی بازی‌های جذابی به مانند Kingdom ،Gonner،West of Dead و اخیراً Call of the Sea را بر عهده داشته، اخیرا به عنوان هدیه‌ی سال نو در وب‌سایت رسمی خود بخش جدید را افتتاح کرده است که در آن علاقه‌مندان می‌توانند به مطالعه‌ی منشور کاری و تعهدات این شرکت در پیمان‌ها و قراردادهای مختلف بپردازند. همچنین در این صفحه، شرکت راو فیوری اطلاعیه‌ها و بیانیه‌های مختلفی در مورد پیش‌بینی‌های مالی، انواع نظرسنجی‌های خصوصی و عمومی، برنامه‌های مشارکتی با توسعه‌دهندگان و بسیاری از موارد دیگر را در معرض دید عموم مخاطبان قرار خواهد داد.

این اقدام جدید راو فیوری، فراتر از ارائه‌ی کمی شفافیت در فعالیت‌ها به خصوص در صنعت بازی‌های ویدئویی که مخفی‌کاری زیادی وجود دارد، باعث خواهد شد توسعه‌دهندگان مستقل دیگر با بینشی مثبت‌تر به همکاری با این شرکت پرداخته و هواداران بتوانند نگاهی اجمالی و مفید به برنامه‌های آینده‌ی آن داشته باشند. طبق اسا‌س‌نامه‌ی جدید شرکت راو فیوری برای قرارداد با سایر توسعه‌دهندگان، این شرکت مبلغ قرارداد را به صورت ماهیانه به حساب آن‌ها واریز خواهد کرد. پیش از این مرسوم بود که تا هنگامی که پروژه به حد نصاب خاصی از مراحل تولید نرسد، شرکت منتشر کننده مبلغی را به توسعه‌دهندگان پرداخت نکند. همچنین راو فیوری متعهد شده است که به محض شروع یک پروژه، شروع به واریز مبلغ قرارداد کند و از همان ابتدا از سازندگان، حمایتی مالی را انجام دهد.

شرکت راو فیوری در سال ۲۰۱۵ تاسیس شد و از همان زمان به پشتیبانی شفاف و قدرتمند از توسعه‌دهندگان مستقل و کوچک شهرت یافت.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید