تصاویری از شخصیت Killer در بازی One Piece: Pirate Warriors 4 منتشر شد

۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) که در گذشته از عرضه‌ی یک بسته الحاقی حاوی شخصیتی جدید به نام Killer برای One Piece: Pirate Warriors 4 خبر داده بود، امروز تصاویری از آن را منتشر کرد. اگر از طرفداران این بازی هستید، در ادامه با ما همراه باشید.

عناوین مبارزه‌ای نزد بسیاری از بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و عده‌ی زیادی همواره به تجربه‌ی آن‌ها می‌پردازند. چهارمین نسخه از One Piece: Pirate Warriors نیز یکی از همین بازی‌ها است که مانند تمام عناوین هم سبک، باید به انتخاب شخصیت دلخواه پرداخته و برای نبرد با دیگر کاراکترها آماده شوید. از ویژگی‌های خوب این بازی باید به تنوع بالای شخصیت‌ها و حالت‌ها اشاره نمود. بندای نامکو نیز از زمان انتشار بازی تاکنون اقدام به انتشار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی زیادی کرده که در این کار هم موفق بوده است. ماه گذشته نیز از عرضه‌ی یک بسته الحاقی به نام Whole Cake Island برای این اثر باخبر شدیم که برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

طبق اخبار بندای نامکو، مطلع شدیم که تازه‌ترین شخصیت One Piece: Pirate Warriors 4 به نام Killer قرار است به‌زودی در تاریخی نامشخص و در قالب یک بسته الحاقی به دست هواداران برسد. این کاراکتر که به Murder Machine نیز معروف است، از گروه Kid Pirates بوده و اصلی‌ترین ویژگی‌اش را باید سرعت بالا در نبردها دانست. در پایان می‌توانید تصاویری از Killer را تماشا و دریافت کنید. One Piece: Pirate Warriors 4 هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ قابل تجربه است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید