گیفت کارت
گیفت کارت

احتمالاََ نسخه‌ی بعدی Forza Motorsport برای اکس‌باکس وان نیز عرضه شود

۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۹

احتمالاََ نسخه‌ی بعدی از سری Forza Motorsport که احتمالاََ بدون پسوند شماره‌ای عرضه خواهد شد از اسمارت دلیوری (Smart Delivery) پشتیبانی کند و این بدان معنا است که ما شاهد عرضه‌ی این عنوان ریسینگ پرطرفدار برای کنسول نسل حاضری اکس‌باکس وان نیز خواهیم بود.

تیم ترن ۱۰ استودیوز (Turn 10 Studios) و شرکت مایکروسافت تا به این لحظه صحبتی از نسخه‌ی نسل حاضری عنوان موردانتظار Forza Motorsport به میان نیاورده‌اند اما به نظر می‌رسد این بازی ریسینگ محبوب از طریق قابلیت اسمارت دلیوری برای بازی‌بازان اکس‌باکس وان در دسترس قرار خواهد گرفت.

Forza Motorsport در رویداد “نمایش بازی‌های اکس‌‌باکس” (Xbox Games Showcaes) ماه جولای بدون هیچ پسوند یا شماره‌ای رونمایی شد که البته هدف اصلی آن اتصال بیشتر بازی‌بازان و خدمات آنلاین اعلام شده است.

اگرچه در تریلر رونمایی از بازی شاهد هیچگونه اطلاعات بیشتر نبودیم اما به نظر می‌رسد این عنوان نیز به مانند سایر پروژه‌های فرست‌پارتی مایکروسافت در اوایل نسل آینده عرضه شود و دارندگان اکس‌باکس وان نیز بتوانند از آن لذت ببرند. بر اساس پست اخیر منتشر شده برروی قسمت اکس‌باکس وان وبسایت ردیت (Reddit)، وبسایت رسمی اکس‌باکس به این نکته اشاره دارد که Forza Motorsport از ویژگی اسمارت دلیوری پشتیبانی می‌کند و این حمایت بیان کننده‌ی عرضه‌ی بازی برروی بیش از یک کنسول است.

اسمارت دلیوری یک قابلیت جدید برای عناوین میان-نسلی است که با استفاده از آن توسعه‌دهندگان هر دو کنسول اکس‌باکس سری اکس و اکس‌باکس وان را هدف عرضه قرار می‌دهند. به لطف این ویژگی، بازی‌بازان می‌توانند با یک بار خریداری کردن بازی، آن را برروی هر دو کنسول نسل هشتمی و نسل نهمی تجربه کنند. تمامی بازی‌های میان‌نسلی مایکروسافت از قابلیت اسمارت دلیوری پشتیبانی می‌کنند و Halo Infinite یکی از آن بازی‌ها به حساب می‌آید.

اگرچه برخی از بازی‌بازان عقیده دارند قابلیت اسمارت دلیوری Forza Motorsport به عرضه‌ی بازی برروی اکس‌باکس وان اشاره دارد اما عده‌ای دیگر این ویژگی را به اکس‌باکس سری اس یا همان لاک‌هارت مرتبط می‌دانند. بر اساس شایعه‌ها، اکس‌باکس سری اس یک نسخه‌ی ارزان‌تر و البته ضعیف‌تر سری اکس خواهد بود که به زودی از آن رونمایی می‌شود.

آخرین اثر تیم Turn 10 Studios در سال ۲۰۱۷ عرضه شد و آن‌ها از آن زمان تا به این لحظه بازی نسل بعدی Forza را توسعه می‌دهند. به احتمال زیاد شماره‌گذاری نکردن بازی جدید به معنای شروع عصری تازه برای این سری خواهد بود.

بازی جدید Forza تاریخ عرضه ندارد اما انتظار داریم مایکروسافت این اثر را برای انتشار در اوایل نسل آینده در نظر گرفته باشد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید