فصل هشتم بازی PUBG در دسترس قرار گرفت

۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

سرانجام استودیو‌ی پابجی کُرپرِیشن (PUBG Corporation) هشتمین فصل از بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds را با انتشار یک تریلر به صورت رسمی برای کنسول‌های نسل هشتم و رایانه‌های شخصی منتشر کرد. در ادامه همراه ما باشید تا به جزئیات تکمیلی تغییرات فصل هشتم بازی پرداخته و تریلر آن را تماشا کنیم.

سرانجام پس از یک هفته قرار داشتن فصل هشتم بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds در حالت آزمایشی، استودیو‌ی پابجی کُرپرِیشن به‌روزرسانی ۸.۱ این اثر را برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، سرویس گوگل استادیا و رایانه‌های شخصی منتشر کردند. در ادامه شما می‌توانید تریلری را که این استودیو برای آغاز فصل هشتم PlayerUnknown’s Battlegrounds منتشر کرده‌اند را مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰Pدانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

طبق اطلاعاتی که استودیو‌ی پابجی کُرپرِیشن از هشتمین فصل بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds منتشر کرده است، به طور کلی سعی شده است تا بازنگری به نقشه‌ی UI بازی و نحوه‌ی تعامل با آن، گیم‌پلی بازی در راستای متعادل کردن آن و همین‌طور بهبودهایی در برخی زمینه‌های فنی و گرافیکی صورت بگیرد. همچنین نقشه‌ای که در این تریلر مشاهده کردید، همان نقشه‌ی مشهور بازی به اسم Sanhok است که اکنون در فصل هشتم به صورت کامل بازسازی شده است تا بتواند تجربه‌ی کاملاً بهبود یافته و جدیدی را در اختیار بازی‌بازان PlayerUnknown’s Battlegrounds قرار دهد.

عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، گوگل استادیا، رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند دارای سیستم‌عامل‌ اندروید و آی‌او‌ای در دسترس قرار دارد. همچنین شما در پایان می‌توانید نقد و بررسی Player Unknown’s Battleground که به قلم محمد حسین باجلان نوشته شده است را مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید