تریلر جدید بازی Death Stranding گرافیک خیره کننده و قابلیت Ultrawide این عنوان برروی رایانه‌های شخصی را به نمایش می‌گذارد

۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

استودیو‌ی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) به تازگی تریلر جدیدی از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Death Stranding منتشر کرده است که در کنار نمایش گرافیک خیره کننده‌ی این عنوان، قابلیت نمایش تصویر به صورت Ultrawide برروی رایانه‌های شخصی را نشان می‌دهد. در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی به این تریلر زیبا داشته باشیم.

سرانجام بازی Death Stranding برای رایانه‌های شخصی منتشر شد و توانست با استقبال بسیار خوبی از سوی بازی‌بازان این پلتفرم مواجه شود؛ به حدی که استودیو‌ی کوجیما پروداکشنز مدتی قبل از بازی‌بازان به خاطر حمایت‌ از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی عنوان Death Stranding تشکر کرد.

نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Death Stranding علاوه بر بهبودهایی که در زمینه‌ی رزولوشن و کیفیت بافت‌ها و تکسچرها به خود دیده است، از قابلیت نمایش بازی در حالت تصویر فوق عریض (Ultrawide) نیز پشتیبانی می‌کند که می‌تواند تجربه‌ی بازی‌باز را به کلی متحول کند. در همین راستا شرکت ۵۰۵ گیمز (۵۰۵ Games) که وظیفه‌ی انتشار بازی برروی رایانه‌های شخصی را بر عهده دارد، تریلر جدیدی از این قابلیت و در کنار آن گرافیک خیره کننده‌ی بازی Death Stranding که استودیو‌ی کوجیما پروداکشنز به واسطه‌ی موتور بازی‌سازی دسیما (Decima Engine) توانسته است به آن دست پیدا کند، را برروی کانال یوتیوب (YouTube) خود منتشر کرده است که شما می‌توانید در ادامه آن را مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰Pدانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

البته اگر شما از بازی‌بازان رایانه‌های شخصی هستید، مطمئناً برای چشیدن لذت واقعی تجربه‌ی بازی به حالت Ultrawide، نیاز به یک نمایشگر فوق عریض خواهید داشت.

بازی Death Stranding هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی (از طریق دو فروشگاه استیم (Steam) و اپیک گیمز (Epic Games)) برای خرید در دسترس است. همچنین در پایان شما می‌توانید نقد و بررسی بازی Death Stranding که به قلم آقای مصطفی زاهدی نوشته شده است را مطالعه و ویدئوی تحلیل فنی عملکرد نسخه‌ی کنسولی این عنوان را مشاهده کنید و در کنار آن موسیقی‌های متن Death Stranding را نیز از وب‌سایت گیمفا دریافت کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید