موسیقی گیمفا | موسیقی‌های متن بازی Death Stranding [به‌روزرسانی]

۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

سلام خدمت کاربران و همراهان همیشگی گیمفا؛ امیدوارم حالتان خوب باشد. در این روزهای سرد پاییزی بار دیگر با بخش «موسیقی‌ گیمفا» همراه شما هستیم. به مانند گذشته، در این بخش سعی داریم تا موسیقی متن بازی‌های ویدئویی محبوب شما را تهیه کرده و برای دانلود قرار دهیم. در جدیدترین قسمت به سراغ موسیقی‌های بازی جدید کوجیما یعنی  Death Stranding رفته‌ایم؛ پس با ما همراه باشید.

Death Stranding را بدون شک می‌توان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های نسل هشتم به شمار آورد؛ عنوانی که به تازگی عرضه شده است و همان طور که انتظار می‌رفت کوجیما دنیایی متراکم، پیچیده، عجیب و بسیار بزرگ را خلق کرده است.

داستان بازی Death Stranding در آینده‌ی نزدیک جریان دارد؛ جایی که به دلیل انفجار‌هایی مرموز، سیاره‌ی زمین به هرج و مرج کشیده است. این انفجار‌ها رویداد‌هایی ماورا طبیعی و ترسناک را به وجود آورده‌اند که با نام Death Stranding نامیده می‌شوند. حالا موجوداتی ترسناک و روح مانندی با نام Beached Things یا به اختصار BT، در دنیا سرگردان هستند و جان تمام موجودات را تهدید می‌کنند. نظام اجتماعی فرو پاشیده است و مردم، خود را از دنیای بیرون دور کرده‌اند و در انزوا زندگی می‌کنند تا بلکه بتوانند از این فاجعه جان سالم به در ببرند.

بازی شما را در نقش سم پورتر بریجز (Sam Porter Bridges) قرار می‌دهد.فردی که از طرف ریاست جمهوری آمریکا مامور شده تا  از ساحل شرقی به ساحل غربی سفر کرده و با متصل کردن مجدد شهر‌ها، آمریکا را دوباره یکپارچه کند تا بتوانند دوباره در کنار یکدیگر قرار گرفته و بر خطراتی که آن‌ها را تهدید می کنند غلبه کنند.

این هفته به سراغ موسیقی‌های بازی محبوب Death Stranding رفته ایم. شما می توانید موسیقی‌های این بازی جذاب را در قسمت پایین دانلود کنید:

  • نام اثر: موسیقی‌های بازی Death Stranding
  • تاریخ انتشار: جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹)
  • آهنگسازان: Ludvig Forssell, Joel Corelitz, Jenny Plant
  • تعداد قطعات: ۲۹ ترک (دو کیفیت MP3 و FLAC 16 bit)

دانلود با کیفیت FLAC 16 Bit

دانلود با کیفیت MP3

به‌روزرسانی: موسیقی‌های گروه Low Roar (نسخه‌ی کامل) به همراه آلبوم Timefall را می‌توانید از طریق لینک‌های زیر دانلود کنید. هم اکنون کامل‌ترین نسخه‌ی موجود از موسیقی‌های بازی Death Stranding در اختیار شما قرار دارد.

دانلود موسیقی‌های گروه Low Roar (نسخه‌ی کامل شامل ۲۷ ترک) با کیفیت MP3

دانلود آلبوم Timefall با کیفیت FLAC

دانلود آلبوم Timefall با کیفیت MP3

پخش آنلاین :

Low Roar – Give Up

بازی Death Stranding هم اکنون به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر از بازی Death Stranding می‌توانید هایلایت این بازی با عنوان هایلایت : فراتر از زمان، فراتر از مکان | نکاتی که باید پیش از خرید بازی Death Stranding بدانید را در در وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید