کوجیما پروداکشنز از بازی‌بازان به خاطر حمایت‌ از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Death Stranding تشکر کرد

۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

بازی Death Stranding، آخرین اثر هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، به‌تازگی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده است. در همین حال، استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) با انتشار پیامی از بازی‌بازان رایانه‌های شخصی به خاطر شروع قوی این بازی در بخش فروش و حمایت از این عنوان قدردانی کرد.

تیم کوجیما پروداکشنز با انتشار پیامی در توییتر رسمی خود، از طرفداران به خاطر حمایت‌های آن‌ها از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Death Stranding تشکر کرد. این بازی همچنان در صدر عناوین پرفروش استیم قرار دارد. با این حال، تا کنون آمار دقیقی از میزان فروش آن اعلام نشده است. هیدئو کوجیما پیش از عرضه‌ی این بازی برروی رایانه‌های شخصی، از سودآور بودن آن برروی پلی‌استیشن ۴ سخن گفتن بود. حال به نظر می‌رسد نسخه‌ی رایانه‌های شخصی نیز از لحاظ فروش عملکرد قابل قبولی را برجای گذاشته است.

بازی Death Stranding هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی Death Stranding به قلم آقای مصطفی زاهدی تحت عنوان «متفاوت ترین تجربه نسل؟» را مطالعه کنید. اگر به مباحث فنی علاقه‌مندید، می‌توانید ویدئوی تحلیل فنی عملکرد نسخه‌ی کنسولی این عنوان را نیز از طریق نشانی قرار گرفته مشاهده بفرمایید. اخیراً اولین به‌روزرسان نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی نیز منتشر شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید