به‌روزرسان جدید بازی Gears 5 منتشر شد

۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

به‌روزرسان جدید بازی Gears 5 با عنوان Operation 4: Brothers in Arms از امروز در دسترس کاربران و هواداران این عنوان قرار گرفته و محتوای مختلف و زیادی را به بازی اضافه کرده است.

این به‌روزرسان جدید ۵ شخصیت را به بازی اضافه کرده که یکی از آن‌ها دامنیک سانتیاگو (Dominic Santiago)، یکی از شخصیت‌های نسخه‌ی اصلی سری Gears of War، است. علاوه بر این، سه نقشه‌ی جدید نیز در اختیار کاربران قرار گرفته است. این سه نقشه شامل نقشه‌ی Blood Drive از بازی Gears of War 2، نقشه‌ی Checkout از بازی Gears of War 3 و یک نقشه‌ی جدید با عنوان Reactor می‌شود.

بخش آنلاین این بازی نیز دستخوش تغییرات مختلفی شده است. اولین بخشی که تیم سازنده آن را تغییر داده، واحد پولی درون بازی است. از این پس، دیگر خبری از واحد پولی Scrap نبوده و شما باید با انجام ماموریت‌های Tour of Duty واحد پولی جدید تحت عنوان Gears Coin را کسب کرده و از آن برای خرید آیتم‌های تزئینی و دیگر موارد استفاده کنید. سیستم رتبه‌بندی بازی نیز تغییر کرده است. از این پس با بازی در رتبه‌های مختلف که از Bronze شروع شده و به Master ختم می‌شود، شما به ازائ هر پیروزی Gears Coin دریافت خواهید کرد.

بازی Gears 5 هم‌اکنون برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید