تیزر عنوان The Phantom Pain منتشر شد + پست آپدیت شد

۲۷ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۰:۲۰

The Phantom Pain را به یاد دارید . همان بازی شوکه کننده و البته خیره کننده در نمایشگاه VGA . همان بازی که بعد ها از MGS5 بودنش سخن راندند . این بازی توسط استودیو Moby Dick رونمایی شد و از همان لحظه رازهایی را به نمایش داد که قرار است در نمایشگاه GDC 2013 اطلاعات کاملی از آن داده شود . امروز تیزری از این بازی پخش شد که در ادامه می توانید مشاهده کنید .

این بازی فعلا از سوی کوجیما برای PlayStation 3 و Xbox 360 و احتمالا با موتور Fox Engine ساخته می شود . در VGA 2012 تریلری از این بازی نشان داده شد که در آن فردی با چشمان بسته در حال فرار از یک بیمارستان بود . شباهت های اشخاص و موارد دیگر در تریلر با بازی MGS باعث شد که خیل عظیمی از افراد به دنبال نسبت دادن این دو بازی با یکدیگر باشند . فعلا هیچ چیز مشخص نشده است و تا GDC 2013 صبر باید …

بازی The Phantom Pain از همان اول با رمز و راز خاص کوجیما وارد شد و طبق آخرین خبری که از بازی منتشر شد همچنان بر رمز و راز های خود تاکید دارد . در ادامه می توانید تیزر این بازی را مشاهده کنید که رازآلود تر از همیشه می باشد .

[jwplayer mediaid=”65267″]

دانلود با کیفیت SD

بعد از مشاهده های بسیار این تریلر بالاخره گروهی به این اطلاعات دست پیدا کردند که در ادامه آن را مشاهده می کنید . تصویری مرموز در ثانیه ۴۰ بازی

phantom-pain

متن دقیق :

Project Omega. AI matrix sector 07-A942 VR program “Phantom pain.mme”
:Contractor 
Moby Dick Studios Subject: Redacted 
Purpose: Treatment of Neurological Damage Sustained In Combat Situations 
Treatment of Combat-Related Psychological Stress 
 Enhancement of Combat Ability Following Impairment 
…… Implementation of
اطلاعات رونمایی شده از تیزر به ظاهر در مورد یک پایگاه سری است که در مورد پرژه ای خاص در حال انجام تحقیق هستند . پروژه ای در مورد درمان اختلالات روانی .
منتظر اطلاعات جدید باشید …

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید