شایعه: Suicide Squad بازی بعدی راکستدی خواهد بود

۲۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

استودیوی راکستدی (Rocksteady) که قرار بود به جمع استودیوهای برتر بازی‌سازی جهان بپیوندد، اخیرا گم شده است. در همین میان شایعات در مورد پروژه‌ی بعدی آن‌ها زیاد است و جدیدترین آن‌ها به ساخت یک بازی Suicide Squad اشاره می‌کند.

واقعا چه اتفاقی برای راکستدی افتاد؟ استودیویی که سه تا از بهترین و موفق‌ترین بازی‌های ابرقهرمانی تاریخ را ساخته بود و فرمولی را خلق کرده بود که بعدها در عناوین موفقی مانند Marvel’s Spider-Man از آن استفاده شد، در حال حاضر و پس از عرضه‌ی Batman: Arkham Knight در سکوت خبری به سر می‌برد.

به تازگی در وبسایت GamesDaily خبری منتشر شده است که حاکی از ساخت یک بازی سرویس‌محور با شخصیت‌های Suicide Squad توسط راکستدی می‌دهد. البته اطلاعات بیشتری در این باره منتشر نشده است و تنها می‌دانیم که این بازی قرار است راه عناوینی مانند Destiny را برود.

می‌دانیم که در مقطعی از زمان، استودیوی وارنر مونترال (WB Montreal) مشغول ساخت یک بازی از Suicide Squad بود که بعدها لغو شد. شاید راکستدی کنترل این پروژه را به عهده گرفته باشد یا شاید هم کل آی‌پی به دست این استودیو افتاده باشد.

وارنر در حال حاضر برنامه دارد که رویدادی را در ماه شهریور برگزار کند. محوریت این رویداد بازی‌ها و فیلم‌هایی است که بر اساس شخصیت‌های دی‌سی (DC) ساخته شده‌اند و ممکن است که بالاخره شاهد رونمایی پروژه‌ی جدید راکستدی و بتمن جدید باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید