گیفت کارت
گیفت کارت

با لباس ضد حریق حاضر شوید! / لایو داغ داغ گیمفا امشب با نگاهی به مراسم پلی استیشن ۵ و نمرات Last of Us 2 / سعید آقابابایی

۲۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹

دیشب و امروز یعنی جزو برترین روزهای زندگی من محسوب می شن و اینقدر از دیشب تا الان کیف کردم که اصلا حد نداره. الان هر چی عدد می بینم ۹۶ هست. هر چی بازی می بینم دیمونز سولز ریمیکه، هر چی حیوون می بینم ماموت رباتیکه، هر چی دستگاه می بینم سفید مشکیه!! خلاصه اش این که همه چی آرومه من چقدر خوشحالم!

خب دوستان حالا با این اوصاف می ریم سراغ چند تا سوال. مگه اینجا گیمفا نیست؟ چرا. مگه ما عاشق کابرامون نیستیم؟ چرا. مگه من همه ی تلاشم این نیست مخاطبای گیمفا کیف کنن با مطالب عالی؟ چرا.  مگه من ارادتمند بر و بچه های گیمفا نیستم؟ چرا معلومه دیگه. مگه دنیای گیم از دیشب تا حالا در حال انفجار نبوده و کلی اتفاقات خفن نیافتاده؟ چرا. خب خدا خیرتون بده. پس نمی شه که آخه این قدر اتفاق خفن ار دیشب رخ داده باشه و ما که همه جوره ارادتمند و مدیون شما هستیم برای شما یه لایو با حال نذاریم و با هم گپ نزنیم و شادیمون رو با هم تقسیم نکنیم. پس نتیجه چی میشه؟ یه لایو خارج از برنامه ثابت و همیشگی گیمفا که امشب براتون می ذاریم و می ترکونیم. امشب لایمون خیلی خیلی داغ داغه. مراقب باشید که از حرارت لایو نسوزید و همگی با لباس مناسب بیاید. دوستان همین اول این رو بگم که یک وقتی برخی افراد فکر و خیال برشون نداره که من گفتم لباس ضد حریق بپوشید این رو ربط بدبن به مسائل بی ربط و پلتفرم های مختلف و …. منظور فقط اینه که لایو، موضوعات داغ و جذابی داره و مراقب باشید نسوزید حالا با هر پلتفرم و سلیقه و عقیده ای که هستید. اصلا قصد مسخره کردن و … نیست و ما مخلص تمام کاربرای گیمفا هستیم با هر سلیقه و پلتفرمی. مهم اینه گیمفایی هستید و گیمر.

امشب موضوع داریم ها! موضوع داغ داغ. “نگاهی به مراسم پلی استیشن ۵ و نمرات Last of Us 2”. امشب ساعت ۱۰ لایو داریم براتون و بنده در خدمتتون هستم شاید با حضور اعضای دیگه ای از تیم گیمفا که براتون در مورد دیشب و مراسم سونی و حس و حال معرفی بازی های دیشب و همین طور حس و حال انتشار نمرات یگانه شاهکار نسل هشتم یعنی لست آو آس ۲ صحیت می کنیم. می خوام در مورد تمامی اینا باهاتون صحبت های داغ داغی داشته باشیم. بعدشم که من هستم مثل همیشه باهاتون گپ بزنم و سوال جواب بدم. شابد برخی از شما عزیزان رو دقایقی بشه بیاریم بالا و نظرتون رو بپرسیم و اگر سوالی دارید از بنده بپرسید تا پاسخ بدم در مورد بحث های گوناگون. خلاصه اش این که امشب لایو خیلی باحالیه و هر چقدر بتونم می مونم پیشتون و با هم صحبت می کنیم و از حس و حالم زمان معرفی بازی ها و نمایش کنسول و دیدن نمرات لست ۲ براتون میگم. ختم کلام این که خیلی همتون عشقید و خیلی دوستون دارم و ارادتمتد همگیتون هستم و منتظرتونم حسابی امشب ساعت ۱۰.

 

منتظرتونم اساسی و رسمی امشب ساعت ۱۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید