به‌روزرسان جدید No Man’s Sky قابلیت کراس‌‌پلی را به آن می‌افزاید

۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

اخبار منتشر شده حاکی از این هستند که بازی No Man’s Sky، در تاریخ ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ (۱۱ ژوئن) میزبان یک به‌روزرسان رایگان خواهد بود که طی آن، قابلیت کراس‌پلی به این بازی افزوده می‌شود.

طبق جزییاتی که از سوی استودیوی توسعه‌دهنده‌ی بازی No Man’s Sky یعنی استودیوی هلوگیمز (Hello Games) منتشر شده است، این به‌روزرسان قابلیت کراس‌پلی را به نسخه‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی می‌افزاید.

ما بسیار هیجان‌زده هستیم که بالاخره می‌توانیم خبر افزوده شدن قابلیت کراس‌پلی را برای بازی No Man’s Sky اعلام کنیم. این به‌روزرسان در روز آینده در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت و  در نتیجه‌ی امر، بازی‌بازان این پلتفرم‌ها قادر خواهند بود تا با یکدیگر به تجربه‌ی بازی بپردازند.

همچنین، مدیر این استودیو افزود:

این به‌روزرسان، حاصل تلاش و وقت گذاشتن بسیار است. ما برای فراهم نمودن این قابلیت، مجبور بودیم تا از فناوری‌های جدیدتر استفاده کنیم و همچنین تغییرات بسیاری نیز در معماری شبکه‌ی بازی اعمال شد. البته، اگر بخواهیم دقیق‌تر نگاه کنیم، می‌بینیم که بازی به شبکه‌ی کاملاً جدیدی منتقل شده است و این شبکه‌، انعطاف بیشتری نسبت به میزبانی بازی‌بازان بیشتر از خود نشان خواهد داد. در نهایت، این به‌روزرسان، حاصل تلاش فراوان تیم ما بود و من به آن‌ها افتخار می‌کنم.

بازی No Man’s Sky، هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید