تمامی ماموریت‌های جانبی Assassin’s Creed 1 تنها در ۵ روز به بازی اضافه شده است

۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

تیم سازنده‌ی Assassin’s Creed 1 در شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft)، کار فوق‌العاده‌ای در رابطه با این بازی انجام‌ داده‌اند که به تازگی متوجه‌ی آن شد‌ه‌ایم.

بسیاری از بازی‌بازان باور دارند اولین Assassin’s Creed تنوع زیادی نداشت و بیش از حد تکراری بود. جالب است بدانید اگر فرزند رئیس شرکت یوبی‌سافت پیشنهادات خود را مطرح نمی‌کرد وضعیت بدتر هم می‌شد. در آن دوره فرزند ایو گیلموت (Yves Guillemot) نسخه‌ی اولیه‌ی بازی را تجربه کرده و گفته بود که بازی حوصله سر بر است و به همین دلیل تیم توسعه‌ دهنده مجبور شد فعالیت‌های جانبی متعددی را به بازی اضافه کند.

نکته‌ی عجیب و باورنکردنی ماجرا این است که تیم سازنده‌ی بازی تنها در عرض ۵ روز این ماموریت‌های جانبی را به بازی اضافه کرد. همچنین تقریباََ تمامی این فعالیت‌های جانبی بدون باگ بودند.

صحت صحبت‌های فرزند ایو گیلموت نیز واقعاََ شگفت‌انگیز است. از طرفی توجه به صحبت‌های یک بچه در مرحله‌ی حیاتی تولید یک بازی بزرگ که برای کل شرکت سرنوشت‌ساز است نیز تا حد زیادی عجیب به نظر می‌رسد. جالب است بدانید نه تنها ماموریت‌های جانبی در عرض ۵ روز ساخته شده‌اند بلکه تنها ۶ نفر برروی آن‌ها کار کرده‌اند.

متاسفانه یکی از این فعالیت‌های جانبی شامل باگ و مشکلاتی بود که اصولاََ برای افرادی که قصد کامل کردن بازی را داشتند پیش می‌آمد به همین دلیل ممکن است حتی با آن رو به رو هم نشده باشید.

اطلاعات فوق از طریق چارلز رندال (Charled Randall)، برنامه‌نویس سابق یوبی‌سافت، منتشر شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید