رویداد Paris Games Week 2020 لغو شد

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

برگزارکننده‌ی رویداد Paris Games Week 2020، به تازگی اعلام کرده است که این رویداد برخلاف رسم سالیانه، امسال برگزار نخواهد شد. به این ترتیب برای اولین بار در ۱۰ سال گذشته، خبری از این رویداد نیست.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و نگرانی‌های مربوط به آن، رویداد Paris Games Week 2020 لغو شده است. این رویداد که در Paris Expo Porte de Versailles، سالانه میزبان بیش از ۳۰۰ هزار نفر بود. اما همانطور که می‌دانید، تعداد زیادی از رویدادهای بزرگ مربوط به بازی‌های ویدیویی مانند Game Developers Conference، E3 و Gamescom لغو شده‌اند و با این حساب، لغو رویداد Paris Games Week 2020 هم چندان دور از انتظار نبود. برگزارکننده‌ی این رویداد بیانیه‌ی زیر را منتشر کرده است:

متاسفانه باید به شما بگوییم که تصمیم سختی گرفته‌ایم و Paris Games Week 2020 را لغو کرده‌ایم. امسال قرار بود که دهمین سالگرد برگزاری این رویداد باشد. شرایط کنونی جهان و نیازهای سنگین لجستیکی و فنی، باعث شده است تا به این نتیجه برسیم که در شرایط کنونی، برگزاری این رویداد ممکن نیست. امسال قرار بود سال ویژه‌ای باشد و شاهد معرفی بازی‌های جدید بسیاری باشیم. در حال حاضر برروی رویداد سال بعد کار می‌کنیم و دوست داریم هر چه زودتر بازگردیم.

همچنان دو رویداد هستند که قبل از Paris Games Week 2020 برگزار می‌شوند، اما هنوز لغو نشده‌اند. Pax West 2020 و Tokyo Game Show که هر دو در ماه سپتامبر برگزار می‌شوند. حتی برگزارکننده‌ی Pax West 2020 چندی پیش اعلام کرد که به شدت به برگزاری مراسم و یک Pax West ویژه علاقه‌مند است.

رویداد Paris Games Week 2020 سالانه توسط توسعه‌دهندگان و هواداران زیادی دنبال می‌شد که متاسفانه امسال خبری از آن نخواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید