شایعه: اطلاعات بسیار زیادی از بازی Spider-Man 2 منتشر شد

۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

بازی Spider-Man یکی از بهترین عناوین انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ محسوب می‌شود که در سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر گردید. با توجه به عملکرد عالی این بازی در بخش فروش و جلب نظر منتقدان، ساخت دنباله‌ی آن اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسد. در همین راستا، به‌تازگی یکی از کاربران Reddit اطلاعات بسیار زیادی را از دنباله‌ی بازی Spider-Man به اشتراک گذاشته است.

کاربر throwawayquarantine8 از انجمن Reddit، اخیراً اطلاعات بسیار زیادی را از بازی Spider-Man 2 منتشر کرده است. وی می‌گوید در تاریخ ۱۷ آوریل (۲۹ فروردین ماه)، برخی از اعضای استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) جلسه‌ای را در مورد این بازی برگزار کرده‌اند. در طول جلسه، بخش‌هایی از گیم‌پلی بازی نمایش شده‌ و این کاربر ادعا می‌کند که با اعضای تیم توسعه‌دهنده تماس داشته و قسمت‌هایی از گیم‌پلی را مشاهده کرده است. البته پیش‌تر نیز جیمز استیونسون (James Stevenson)، مدیر انجمن اینسامنیاک گیمز، در توییتر از برگزاری یک جلسه در تاریخ ۱۷ آوریل خبر داده بود.

براساس گفته‌های این کاربر، بازی Spider-Man 2 با گفتگوی میان شخصیت‌های پیتر پارکر و مری جین واتسون در مورد The Daily Bugle و شخصیت J. Jonah Jameson آغاز می‌شود. ظاهراً این بازی دارای هفت نوع آب‌وهوای پویا خواهد بود که بارش برف سبک، برف سنگین و باران سبک در آن ویدئوی منتشر شده به نمایش گذاشته شده‌اند. این کاربر می‌گوید در بازی ماموریت‌های پویایی همانند ماموریت‌های بالون که از فیلم Spider-Man 2 اقتباس شده‌اند، نجات کاگران ساختمانی، رساندن مردم به بیمارستان‌ها و نجات آن‌ها از ساختمان‌های آتش گرفته وجود دارند. همچنین ماموریت‌های جانبی در این بازی دارای عمق بیشتری خواهند بود که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به مبارزه با Mysterio، یک ماموریت با حضور Daredevil و نیز یک ماموریت مسابقه‌ای با Human Torch اشاره کرد.

به نظر می‌رسد که داستان بازی حول یک موجود کوچکی به نام Symbiote جریان دارد که ظاهراً در آزمایشگاهی در OsCorp به‌وجود آماده است. این موجود کوچک نقش بزرگی را در داستان بازی ایفا خواهد کرد. پیتر در ابتدای بازی با آن تماسی برقرار می‌کند که با این تعامل، تغییراتی در وی صورت می‌گیرد. بازی‌بازان قادر خواهند بود لباس مخصوص Symbiote را انتخاب نمایند. هر لباس یک نسخه‌ی مخصوص Symbiote را دارد و هر زمان که بخواهید، می‌توانید آن را تعویض نمایید. همچنین لباس مشکی معروف پیتر پارکر در طول این نمایش نشان داده شد. با انتخاب لباس مشکی، حملات به صورت سریع‌تر صورت می‌گیرند. علاوه‌براین، می‌توان چند دشمن را با استفاده از قابلیت‌های خاص به یک‌باره مورد حمله قرار داد.

حضور Symbiote تنها به بخش ظاهری مربوط نمی‌شود و در بخش‌های مبارزات بازی Spider-Man 2 نیز تاثیرگذار است. همچنین این امکان را به بازی‌بازان می‌دهد تا تهاجمی‌تر از حد معمول مبارزه نمایند. Symbiote که در اصل همان لباس سیاه پیتر پارکر است، درخت مهارت مخصوص به خود را دارد و بازی‌بازان با پیشروی در بازی می‌توانند قابلیت‌های آن را ارتقا دهند.

به گفته‌ای این کاربر، در ویدئوی نمایش داده شخصیتی به نام مایلز مورالس (Miles Morales) نیز نشان داده شد که در طول داستان بازی، درگیری‌هایی را با پیتر پارکر خواهد داشت. به‌نظر می‌رسد این شخصیت در بخش‌هایی از این عنوان قابل بازی است. شخصیت‌هایی همانند نورمن آزبورن (Norman Osborn) نیز حضور خواهند داشت و به‌نظر می‌رسد که در طول بازی به Green Goblin تبدیل می‌شود. همچنین در انتهای این ویدئو، سه DLC Pack برای این بازی معرفی شد که بسته اول به Morbius، بسته دوم به Carnage و بسته سوم به Wraith ارتباط دارد.

بنابر برخی شایعات، بازی Spider-Man 2 در تعطیلات سال ۲۰۲۱ میلادی به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد. نظر شما در خصوص این اطلاعات منتشر شده چیست؟ دیدگاه‌های خود را به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید