اطلاعات جدیدی از بازی Torchlight 3 منتشر شد

۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

به‌تازگی استودیوی اکترا گیمز (Echtra Games) اطلاعات جدیدی از بازی Torchlight 3 را منتشر کرده است. بنابر اعلام این استودیو، در این بازی قلعه‌های قابل شخصی‌سازی وجود دارند و بازی‌بازان با استفاده از این قابلیت می‌توانند قلعه‌های مورد نظر خود را بسازند.

بازی Torchlight 3 که در ابتدا Torchlight Frontiers نام داشت، حدود ۴ ماه قبل به صورت رسمی معرفی گردید. حال استودیوی اکترا گیمز به‌تدریج برخی از اطلاعات و ویژگی‌های این بازی را توضیح داده است. اطلاعات جدید این توسعه‌دهنده به قلعه‌های این بازی مربوط می‌شود. طبق جزئیات منتشر شده، بازی‌بازان در این بازی به صورت کامل برروی قلعه‌های خود دسترسی داشته باشند و  قابلیت شخصی‌سازی ویژگی مهم آن‌ها محسوب می‌شود.

در Torchlight 3، قلعه‌های بازیکنان در اوایل بازی آزاد می‌شوند. سپس شما بلافاصله قادر خواهید بود تا وسایل و تجهیزات خود را شخصی‌سازی کنید. با پیش‌روی در بازی می‌توانید گزینه‌های جدیدی را از طریق پاداش‌های ماموریت‌ها و پیشرفت از طریق قراردادها آزاد کنید. برخی از سازه‌هایی که بازی‌باز می‌تواند بسازد، قابل‌تعامل هستند؛ به این معنی که می‌توانید آن‌ها را در قلعه‌های خود قرار داده و اجازه دهید که دیگر بازی‌بازان نیز از آن‌ها استفاده نمایند. همچنین این بدان معناست که شما نیز قادر خواهید بود تا قلعه‌های بازی‌بازان دیگر را ببینید. در یک اقدام جالب از سوی تیم سازنده، قلعه‌ها دارای حساب‌های گسترده‌ای هستند. شما نیازی ندارید که برای هر شخصیت، یک قلعه‌ی جدا بسازید. مطمئن این‌ها موارد جالبی در بازی حسوب می‌شوند.

Torchlight 3 در سال جاری میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین عرضه‌ی یک نسخه‌ی بتا برای این بازی تایید شده، اما تاکنون تاریخ انتشار آن مشخص نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید