تاریخ انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Torchlight 3 مشخص شد

۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

استودیوی پرفکت ورلد اینترتینمنت (Perfect World Entertainment) که در گذشته از انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Torchlight 3 خبر داده بود، امروز از تاریخ دقیق عرضه‌ی آن رونمایی کرد که می‌تواند خبر خوبی برای دارندگان این کنسول باشد. در ضمنا تریلری از این نسخه منتشر شده است که در ادامه آن را با هم مشاهده خواهیم کرد.

Torchlight 3 از سری آثار اکشن و نقش‌آفرینی است که در آن باید با کاراکترهای مختلفی همراه شده و نبردهای سختی را با دیگر افراد داشته باشید. دو بخش تک‌نفره و چهارنفره در این بازی وجود دارد که تجربه‌ی حالت دوم با اینترنت امکان‌پذیر خواهد بود. در یکی از قسمت‌های بازی نیز قادر هستید تا قهرمان خود را ساخته و قدم به جهان آن بگذارید. همچنین امکان شخصی‌سازی دیگر کاراکترها و یا سفر میان سرزمین‌های مختلف برای شما فراهم است. جالب است بدانید که Torchlight 3 ابتدا چندی پیش به صورت دسترسی زودهنگام برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد که استقبال خوب بازی‌بازان را به همراه داشت. دو شرکت اکترا گیمز (Echtra Games) و پرفکت ورلد اینترتینمنت نیز به ترتیب وظیفه‌ی توسعه و نشر آن را به عهده داشته‌اند. چند روز قبل ویدئوی تازه‌ای از این بازی در دسترس قرار گرفت که برای تماشای آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

به نقل از سازندگان، بازی Torchlight 3 قرار است در تاریخ ۱ آبان ۱۳۹۹ (۲۲ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) به دست دارندگان کنسول نینتندو سوییچ خواهد رسید. دیگر نسخه‌های این عنوان شامل پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان امروز عرضه می‌شود. در پایان می‌توانید ویدئویی از نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید