به‌روزرسان جدید Torchlight 3 شامل سبک جدیدی از شخصیت‌ها با تم دزدان دریایی می‌شود

۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۳

به‌روزرسان تازه‌ای برای عنوان Torchlight 3 در راه است که در کنار افزودن محتوای جدید و رفع باگ‌ها، سبک جدید ناخدای نفرین‌شده را هم با تم دزد دریایی به بازی اضافه خواهد کرد.

بازی Torchlight 3، شخصیت‌هایی با سبک‌های مختلف را شامل می‌شود؛ تیراندازهای ماهر، ریل‌سازها، جادوگرها و غیره. اگرچه، به نظر می‌رسد که توسعه‌دهنده‌ی این بازی، استودیو اکترا گیمز (Echtra Games)، به سبک‌های موجود در بازی قانع نیست و قصد دارد سبک تازه‌ی دزد دریایی را به بازی نقش‌آفرینی خود اضافه کند.

عنوان Torchlight 3 که در ماه ژوئن سال گذشته منتشر شد، ادامه‌ی موفقیت‌های این سری را به همراه داشت. سومین عنوان از سری Torchlight، اگرچه برنامه‌های اولیه‌ی خود را برای تبدیل شدن به یک بازی آنلاین چندنفره‌ی گسترده کنار گذاشت، اما عملکرد بخش‌هایی از حالت چندنفره‌ی خود را توسعه داد. طبق اعلام چند روز گذشته‌ی توسعه‌دهنده‌ی این بازی، به‌روزرسان موردبحث که شامل سبک دزد دریایی می‌شود، تقریبا یک ماه و نیم دیگر عرضه خواهد شد.

سبک دزد دریایی به صورت رسمی با نام سبک ناخدای نفرین‌شده معرفی شد و از آنجا که شخصیت‌های سبک تیرانداز ماهر از این پس باید برای مقابله با شخصیت‌هایی شبیه به دزدان دریایی آماده باشند، سبک ناخدای نفرین‌شده زیبایی‌های بازی را دو چندان خواهد کرد. استودیو اکترا گیمز این‌گونه سبک جدید شخصیت‌های خود را توصیف می‌کند:

به عنوان ناخدایی با تجربه از میان دریاها، این شبح جسم‌یافته قادر به احضار روح لشکری از جنگجوهای خود است و از ابزارهای دزدان دریایی برای پیروزی در نبردهایش استفاده می‌کند.

به عنوان منبع مالی نیز این سبک، طلاهای زرین مخصوص خود را دارد که در طی مبارزات به دست می‌آیند.

انتظار می‌رود که سبک ناخدای نفرین‌شده با یک به‌روزرسان که به رفع باگ‌ها و افزودن محتوای جدید عرض می‌پردازد، در دسترس قرار گیرد. از زمان عرضه، Torchlight 3 به‌رورزسان‌های متعددی را دریافت کرده است. برخی از این به‌روزرسان‌ها، با محتوای تازه و برخی دیگر، با بهینه‌سازی‌های کوچک و مناسب همراه بوده‌اند. بر اساس آنچه تا به اینجای کار مشخص شده است، به‌روزرسان ناخدای نفرین‌شده برای هر دوی این موارد، بهترین تغییرات را در خود گنجانده است.

1
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید