تریلر جدیدی از بازی Torchlight 3 منتشر شد

۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

شرکت پرفکت ورلد اینترتینمنت (Perfect World Entertainment) و استودیوی اکترا گیمز (Echtra Games) به‌تازگی تریلر جدیدی از بازی Torchlight 3 را منتشر کرده‌اند. این تریلر جدید، بخش‌های مختلف بازی و انیمیشن‌های آن را نمایش می‌دهد.

تریلر جدید Torchlight 3، اطلاعاتی از دنیای حماسی Novastraia، چهار کلاس متنوع از قهرمانان و ۵ آیتم قدرتمند با توانایی‌ها و ویژگی‌های منحصربه‌فرد و شخصی‌سازی کامل قلعه‌ها را ارائه می‌دهد.

بازی Torchlight 3 همه‌ی ویژگی‌ها و مکانیزم‌های عناوین پیشین این مجموعه را در خود دارد. از جمله‌ی آن‌ها می‌توان مبارزات جذاب هک اند اسلش، دنیای جذاب و پر جنب و جوش، بخش تک‌نفره و بخش Co-Op چندنفره‌ی آنلاین و سیستم حیوان خانگی محبوب اشاره کرد که این موارد موجب جذب طرفداران عناوین اکشن نقش‌آفرینی به این بازی می‌شود.

همچنین بازی Torchlight 3 شامل ویژگی‌های جدیدی از جمله سه Act حماسی و جذاب، زیر کلاس‌های منحصر‌به‌فرد ، قلعه های قابل شخصی‌سازی، تجربه‌ی چالش برانگیز  “Fazeer Shah’s Dun-Djinn” و سیستم چند بخشی پیشرفت “Contracts” وجود دارند که به بازی‌بازان اجازه می ‌هد آیتم‌های ویژه و شهرت بدست آوردند. علاوه بر این موارد،  تعداد بی شماری از ماموریت‌ها و مبارزه با باس‌فایت‌ها در مناطقی که به طور تصادفی ایجاد شده و مملو از غنیمت های‌حماسی است، وجود دارد.

در ادامه شما را به تماشای جدیدترین تریلر منتشر شده از بازی Torchlight 3 دعوت می‌کنیم.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Torchlight 3 در تاریخ ۲۲ مهرماه ۱۳۹۹ (۱۳ اکتبر ۲۰۲۰) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی در اواخر سال جاری میلادی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید