ظاهرا اکس‌باکس ویدیویی مربوط به Cyberpunk 2077 را فاش کرده است

۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰

با وجود اینکه هنوز چند ماه به تاریخ عرضه‌ی Cyberpunk 2077 بازی مانده است، ظاهرا ا‌کس‌باکس برنامه‌های زیادی برای این بازی دارد. چندی پیش، مشخص گردید که کنترلری با طرح این بازی در دست ساخت است. اما این پایان ماجرا نیست و کار ا‌کس‌باکس با این عنوان موردانتظار هنوز به پایان نرسیده است.

اکانت توییتر اکس‌باکس، ویدیوی مرموزی را به همراه یک پیغام ساده فاش کرده است؛ کد را بشکنید. البته در نگاه اول ارتباط این ویدیو با Cyberpunk 2077 مشخص نیست اما اگر حافظه‌ی خوبی داشته باشید، متوجه خواهید شد که این ویدیو از همان ترکیب رنگ مشخصی استفاده می‌کند که پیش از این در تریلر‌ی از این بازی دیده بودیم. علاوه بر این، افکتی موسوم به Static Computer که در هر دو به کار رفته است، تشابه این ویدیو با تریلر پیشین را تایید می‌کند.

علاوه بر این، وبسایت اکس‌باکس یک پیغام عجیب هک کرده است که اگرچه بعد از مدتی حذف شد، اما شما می‌توانید تصویر آن را در قسمت پایین ببینید. عده‌ای از کاربران نیز با کاهش سرعت ویدیوی مذکور، سایه‌ای از کنترلر اکس‌باکس و احتمالا کنسول اکس‌باکس وان به صورت عمودی، کشف کردند.

ظاهرا قرار است که بعد از کنترلی با طرح Cyberpunk 2077، شاهد باندلی ویژه با طرح این عنوان باشیم. موضوعی که با توجه به محبوبیت عظیم این بازی، چندان هم دور از انتظار نبود. باید منتظر ماند تا ببینیم اکس‌باکس چه برنامه‌های دیگری برای Cyberpunk 2077 ریخته است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید