بازی Cyberpunk 2077 تاخیر خورد

اخبار ، اخبار بازی ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۵

استودیو سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) چندی پیش با انتشار توئیتی، جامعه‌ی بازی‌های ویدئویی را شوکه کرد و خبر داد که بازی شدیدا مورد انتظار Cyberpunk 2077 به جای ماه آوریل، در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد.

به نظر می‌رسد این ماه پر از بازی‌های بزرگ و مورد انتظاری باشد که قرار است تاخیر بخورند. پس از تاخیر خوردن بازی‌های Marvel’s Avengers و Final Fantasy 7 Remake در یک روز، توسعه‌دهنده‌ی Cyberpunk 2077 به تازگی اعلام کرد که این بازی که احتمالا مورد انتظارترین بازی سال ۲۰۲۰ است، با تاخیری حدودا پنج ماهه، در تاریخ ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ (پنج شنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۹) منتشر خواهد شد. متن کامل توئیت به شرح زیر است:

در مورد تاریخ انتشار Cyberpunk 2077 اطلاعات مهمی داریم که می‌خواهیم با شما به اشتراک بگذاریم. ما می‌خواهیم که این بازی حکم تاج‌گذاری ما در نسل هشتم را داشته باشد. به تاخیر انداختن بازی این فرصت را به ما خواهد داد تا این امر را محقق کنیم.

به نظر می‌رسد که بازی کامل شده و آماده‌ی بازی است، اما سی‌دی پراجکت رد قصد دارد تا این چند ماه را صرف صیقل زدن بیشتر بازی کند. نظر شما چیست؟ آیا از خواندن این خبر ناامید شده‌اید یا انتظار شنیدن آن را داشتید؟ با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

12345678910(52 رای, میانگین آرا 8٫04 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید