Gamescom 2020 یک رویداد دیجیتالی خواهد بود

۲۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

شیوع جهانی ویروس کرونا تاثیرات مخربی را بر صنعت بازی‌‌های ویدیویی گذاشت؛ از تعطیلی کمپانی‌ها گرفته تا تاخیر خوردن بازی‌های موردانتظاری چون The Last of Us Part II و البته لغو برگزاری کنفرانس‌های مهمی مثل E3 و QuakeCon. اما این پایان ماجرا نیست و یک کنفرانس دیگر هم به لیست کنفرانس‌های لغو شده‌ی امسال پیوست. اکانت توییتر Gamescom با انتشار پستی خبر از لغو رویداد فیزیکی این کنفرانس داد. این موضوع به این معنی است که دیگر بازی‌بازان قادر نخواهند بود تا در محل اجرای مراسم گرد هم جمع شوند. اما خوشبختانه این کنفرانس مسیر E3 را دنبال نکرد و اگرچه E3 برگزاری یک رویداد دیجیتالی را هم لغو کرد اما Gamescom برای جبران، از رویداد دیجیتالی این کنفرانس رونمایی کرد. البته این تصمیم به هیچ وجه غیرمنتظره نیست زیرا برگزارکنندگان این کنفرانس، ماه گذشته و پیش از لغو آن خبر از یک رویداد دیجیتالی در کنار مراسم اصلی داده بودند.

کنفرانس Gamescom هر ساله از پنجم تا هشتم شهریور (۲۶ تا ۲۹ آگوست) در آلمان برگزار می‌شود. چندی پیش، دولت آلمان برگزاری هر رویداد بزرگی را تا ۱۰ شهریور (۳۱ آگوست) ممنوع اعلام کرد. بدین ترتیب، هرگونه امید اندکی برای برگزاری رویداد فیزیکی این کنفرانس از بین رفت. این کنفرانس بزرگترین مراسم بازی‌های ویدیویی در اروپا است و در چند سال اخیر نه تنها در اروپا، بلکه به صورت بین‌المللی نیز اعتبار قابل توجهی کسب کرده است.

اکانت توییتر Gamescom: اگرچه در حال حاضر همه جزییات را نمی‌دانیم اما ممنوعیت برگزاری رویداد‌های بزرگ تا پایان آگوست در سراسر کشور، برنامه‌های ما را برای Gamescom 2020 نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. علاوه بر این، gamescom 2020 قطعا یک رویداد دیجیتالی برگزار خواهد کرد. اطلاعات بیشتری را خیلی زود منتشر می‌کنیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید