بازی The Last of Us Part 2 تا تاریخ نامعلومی تاخیر خورد

PS4 ، اخبار ، اخبار بازی ، اخبار مهم ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۰

در حالی که قرار بود بازی The Last of Us 2 در ماه می عرضه شود اما ظاهرا این بازی بار دیگر با تاخیر مواجه شده است و شرکت سونی  رسما انتشار این بازی را تا تاریخ نامعلوم به تعویق انداخته است.

ظاهرا سایه شوم ویروس کرونا به این راحتی از صنعت بازی‌های ویدئویی دست بردار نیست و پس از لغو برگزاری رویدادهای مهم به مانند E3 حال نوبت به مهمترین و مورد انتظارترین بازی سال ۲۰۲۰ رسیده است تا برای بار دیگر با تاخیر مواجه شود. شرکت سونی به تازگی رسما اعلام کرده که به دلیل شیوع ویروس کرونا و مشکلاتی که بر سر راه انتشار بازی‌ها وجود دارد، عرضه دو بازی The Last of Us Part 2 و Iron Man VR  تا تاریخ نامعلومی به تعویق افتاده‌اند. مطمئنا این موضوع خبر بسیار بدی برای بازی‌بازانی به شمار می‌آید که بی‌صبرانه منتظر عرضه این بازی بوده‌اند.

استودیوی ناتی‌داگ در همین رابطه بیانیه‌ی زیر را صادر کرد:

همان طور که مشاهده کردید بازی The last of Us Part II با تاخیر مواجه شد. ما مطمئنیم که این خبر برای شما نیز به مانند ما ناامید کننده خواهد بود.

خبر خوب اینجاست که ساخت بازی تقریبا به پایان رسیده و ما در اواسط مرحله‌‌ی رفع باگ‌های بازی هستیم

اگرچه حتی با وجود به پایان رسیدن ساخت بازی ما نمی‌توانیم این عنوان را آن‌طور که می‌خواهیم و در نظر داریم عرضه کنیم. ما در واقع می خواهیم مطمئن شویم که تمام بازی‌بازان به صورت هم‌زمان این عنوان را تجربه کنند و به آن دسترسی داشته باشند. ما می‌خواهیم مطمئن شویم که تمام کارهای لازم را انجام دهیم تا مطمئن شویم بهترین تجربه را به تمام بازی‌بازان ارائه می‌دهیم. بنابراین ما تصمیم گرفتیم تا بازی را تا زمانی که تمام مشکلات جامعه (اشاره به ویروس کرونا) حل شود، به تاخیر بیاندازیم
ما در مورد این تصمیم مردد بودیم اما در نهایت به این نتیجه رسیدیم که بهترین و منصفانه‌ترین تصمیم را اتخاذ کنیم. ما امیدواریم که این تاخیر طولانی نشود. به محض اینکه اطلاعات بیشتری در این رابطه داشته باشیم، با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

ما برای شما، خانواده‌های شما و دوستانتان آرزوی سلامتی داریم. از حمایت‌های بی دریغ شما و اینکه هواداران شگفت انگیزی هستید سپاسگزاریم

سالم بمانید

12345678910(46 رای, میانگین آرا 7٫67 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید