رویداد QuakeCon 2020 به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد

۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

همان‌طور که اطلاع دارید، در طول سه ماه اخیر بسیاری از رویدادهای مهم صنعت بازی‌های ویدئویی به علت شیوع ویروس کرونا لغو شده‌اند. حال مراسم QuakeCon 2020 جدیدترین رویدادی است که به این دلیل لغو شده است. شرکت بتسدا (Bethesda) و استودیوی اید سافتور (id Software) این خبر را در توییتر رسمی خود اعلام کردند.

رویداد QuakeCon 2020  قرار بود در روزهای ۶ الی ۹ آگوست در شهر دالاس از ایالت تگزاس آمریکا برگزار شود. برگزارکنندگان این رویداد قرار بود سالگرد ۲۵ سالگلی آن را جشن بگیرند ، اما برگزاری آن به علت شیوع ویروس کرونا لغو گردید. در همین راستا، شرکت بتسدا بیانیه‌ای را در این خصوص منتشر کرده است.

ما در هفته‌های اخیر بحث‌ها و گفتگوهای بسیاری در رابطه با برگزاری ۲۵ امین سالگرد مراسم QuakeCon داشتیم؛ اما به دلیل چالش‌های ناشی از شیوع بیماری COVID-19 تصمیم به لغو این رویداد گرفتیم. سلامتی، ایمنی کارمندان، داوطلبان حضور در مراسم، اسپانسرها و بازیکنان همیشه اولویت اصلی ما بوده و خواهد بود. در حال حاضر جمع شدن در یک جا آخرین کاری است که باید انجام دهیم.

ما هنوز نمی‌دانیم وضعیت همه‌گیری این بیماری تا ماه آگوست چگونه خواهد بود، اما این را می‌دانیم که انجام کار و برنامه‌ریزی با شرکا، فروشندگان، داوطلبان و سایر افراد برای موفقیت QuakeCon نیاز است.

ما از همه‌ی شما، به ویژه داوطلبان حضور در مراسم بخاطر تلاش‌هایتان در ساخت و پشتیبانی از این رویداد سالانه تشکر می‌کنیم. امیدواریم با همکاری شما بتوانیم راه‌های دیگری را برای برگزاری این رویداد در ماه آگوست پیدا کنیم. امیدوار هستیم سال آینده شاهد بازگشت این رویداد شگفت‌انگیز باشیم.

مطمئناً لغو شدن این رویداد تعجب‌آور نیست. در طول چند وقت اخیر رویدادهای بزرگی مانند E3 2020 به دلایل مشابه لغو شده‌ است. طبق اطلاعات ارائه شده، رویداد Gamescom 2020 ممکن است به صورت دیجیتالی برگزار گردد. بر همین اساس، احتمال برگزاری رویداد QuakeCon 2020 به صورت آنلاین نیز وجود دارد. انتظار می‌رود شرکت بتسدا در ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری را در این خصوص ارائه دهد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Max.level گفت:

  یعنی دهن مارو این کرونا سرویس کرد انصافا، E3 لغو و qc2020 لغو همه چی لغو، چقدر بیخودی دلمونو خوش کرده بودیم سال ۲۰۲۰ سال رویایی گیمراست نگو از در و دیوار هر چی خبر و اتفاق چرت بود از همین ابتدای سال ۲۰۲۰ داره به گوشمون میخوره، ضدحال پشت ضدحال Neutral Neutral
  ولی خوب واقعا اولویت با سلامتی کارکنان و افراد برگزار کننده هستش و از این بابت خوشحالم که سلامتیشون تا جایی که امکان داره به خطر نمیفته Yes Yes
  اینم اضافه کنم که همه بازیا یکی یکی تاخیر خوردن لست و سایبر و دایینگ لایت و…
  امیدوارم هر چه زودتر همه چیز به حالت عادی برگرده، روزای واقعا سختیه برای همه Wilt Wilt

  0
  0