هیچ رویداد آنلاینی برای E3 2020 برگزار نخواهد شد

۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

همانطور که می‌دانید مراسم E3 2020 چندی پیش به خاطر شیوع ویروس کرونا لغو شد و حالا به نظر می‌رسد که ESA، برگزارکننده‌ی این رویداد، قرار نیست رویداد آنلاینی را جایگزین آن کند.

به جای یک رویداد واحد آنلاین با نام E3 2020، سازمان ESA تصمیم گرفته است که با توسعه‌دهندگان برای رویدادهای آنلاین جداگانه همکاری کند. ESA بیانیه‌ی رسمی زیر را در این باره منتشر کرده است:

با توجه به اختلالاتی که به خاطر شیوع ویروس COVID-19 پیش آمده است، قرار نیست رویداد آنلاین  E3 2020 در ماه ژوئن برگزار شود. در عوض با توسعه‌دهندگان و شرکت‌ها به صورت مستقل همکاری می‌کنیم تا اخبار مد نظر آن‌ها، را به دست شما برسانیم. در ماه‌های آینده می‌توانید با مراجعه به وبسایت www.E3expo.com، از ریز جزئیات این رویدادها آگاه شوید. البته همچنان امیدواریم که در سال ۲۰۲۱ بتوانیم بار دیگر اعضای مختلف این صنعت را کنار هم جمع کنیم.

هنوز مشخص نیست که منظور از توسعه‌دهندگان و شرکت‌ها، دقیقا چه کسانی هستند. پیش از این ترتیب‌دهندگان مراسم گفته بودند که یک مراسم آنلاین در تابستان برگزار خواهد شد تا جایگزین E3 2020 شود. همانطور که می‌دانید شیوع ویروس کرونا، تاثیرات مخربی برروی بازی‌های ویدئویی داشته است و مراسم‌ها و تورنمنت‌های زیادی لغو شده‌اند. همچنین عرضه‌ی بازی‌های بسیاری به تاخیر افتاده است و ممکن است حتی شاهد تاخیر در عرضه‌ی کنسول‌های نسل نهمی باشیم.

تاریخ برگزاری E3 2021 از همین حالا توسط ESA مشخص شده است. همچنین مایکروسافت، یوبی‌سافت و نینتندو همگی اعلام کرده‌اند که تا بهبود شرایط، تمامی اخبار را از طریق دیجیتالی اعلام خواهند کرد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید