شایعه: نسخه‌ی نسل بعدی بازی Cyberpunk 2077 در زمان عرضه‌ی کنسول‌ها در دسترس نخواهد بود

۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰
بررسی فنی بازی Cyberpunk 2077

شرکت سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) پیش از این تایید کرده بود که در حال کار برروی به‌روزرسانی رایگان، برای کنسول های نسل بعد است. حال این شرکت جزئیات بیشتری را در خصوص نسخه‌ی نسل بعدی این عنوان به اشتراک گذاشته است. با ما در ادامه‌ی خبر با جزئیات تکمیلی این موضوع همراه باشید.

چندی پیش شرکت سی‌دی پراجکت رد تایید کرد که قرار است یک به‌روزرسانی رایگان برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری‌‌‌ اکس منتشر شود. حال این شرکت خبر از آن داده است که نباید انتظار نسخه‌های نسل بعدی بازی را در روز عرضه‌ی این دو کنسول داشته باشیم.

آقای میهال نوواکوفسکی (Michal Nowakowski)، از توسعه دهندگان شرکت سی‌دی پراجکت رد، در مصاحبه‌ای تاکید کردند:

بازی Cyberpunk 2077 در زمان عرضه‌ی کنسول اکس‌باکس سری‌ اکس و پلی‌استیشن ۵ برروی آن‌ها قابل بازی خواهد بود و به‌روزرسانی مخصوص این دو کنسول را نیز در همان‌روز برای هر دوی آن‌ها منتشر خواهیم کرد.

ایشان همچنین اعلام کردند:

دارندگان نسخه‌ی اکس‌باکس وان این عنوان بدون پرداخت هیچ هزینه‌ی اضافه‌ای می‌توانند نسخه‌ی کامل نسل بعدی این عنوان را که مدتی پس از انتشار کنسول منتشر خواهد شد تجربه کنند و نیازی به خرید دوباره‌ی این عنوان برای نسل بعد ندارند. ولی ما نمی‌توانیم در حال حاضر با قاطعیت درباره این موضوع صحبت کنیم که آیا وضعیت برای کنسول پلی‌استیشن ۵ هم مشابه خواهد بود یا خیر.

در انتهای خبر می‌توان به این صورت جمع‌بندی کرد که این عنوان بر روی هر دو کنسول نسل بعد در زمان عرضه قابل بازی خواهد بود و به‌روزرسانی جهت استفاده‌ی بیشتر از سخت‌افزار کنسول‌ها منتشر خواهد شد و در زمانی دیگر نسخه‌ی کاملاً سازگار شده‌ی این بازی برروی هر دو کنسول منتشر خواهد شد که درحال حاضر تایید شده است که برای دارندگان نسخه‌ی اکس‌باکس وان رایگان خواهد بود.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا فکر می‌کنید همانند نسل قبل شاهد عرضه‌ی یک بازی به صورت جداگانه بر روی کنسول‌های نسل هشت و نه خواهیم بود که برای تجربه هرکدام نیاز به پرداخت هزینه‌ی جداگانه خواهیم داشت یا دیگر شاهد چنین چیزی در نسل یعد نخواهیم بود و همه‌ی عناوین مثل بازی Cyberpunk 2077 با یک به‌روزرسانی رایگان در اختیار بازی‌بازان نسل‌ نهم قرار خواهد گرفت؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید