مجوعه کتاب‌های مصور God of War به زودی منتشر خواهد شد

۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۵

اگرچه بازی God of War که در سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه شد یک آی‌پی کاملا جدید نبود ولی محیط، خط زمانی و داستان روایت شده در آن به حدی با نسخه‌های پیشین تفاوت داشته که این بازی را به یک تجربه‌ی کاملا جدید و متفاوت برای هواداران تبدیل کند. با این حال، اگرچه داستان این بازی با نسخه‌های قبلی مرتبط است ولی بسیاری از سوالات هواداران درباره‌ی سرنوشت شخصیت اصلی پس از نسخه‌ی سوم هنوز بی‌جواب مانده است.

اگرچه بسیاری از ما انتظار روایت این بخش از داستان از طریق میان‌پرده‌های عناوین بعدی سری و یا حتی یک بازی مستقل را داشتیم ولی به نظر می‌رسد سازندگان مسیری کاملا متفاوت را در پیش گرفته‌اند. شرکت Dark Horse Comics امروز با انتشار پیامی در وب‌سایت ComicBook.com بیان کرده است که قصد دارد داستان اتفاقات بین بازی God of War 3 و God of War را در مجموعه کتاب‌های مصور تحت عنوان God of War: Fallen God روایت کند. به گفته‌ی این شرکت، این مجموعه کتاب بخش‌های زیادی از داستان ناگفته‌ی سری را پوشش خواهد داد. در توضیح این مجموعه کتاب آمده است:

کتاب God of War: Fallen God داستان کریتوس (Kratos) پس از شکست زئوس (Zeus) و متوقف کردن آتنا (Athena) را دنبال می‌کند. با باور به این که از بندهای گذشته‌ی خویش آزاد شده است، او با هدف دور شدن از خانه و گذشته‌ی خود، راه صحرا را در پیش می‌گیرد ولی خشم و احساس گناه دائما او را دنبال می‌کند. کریتوس از دست خودش، تنها رقیبی که هیچ‌گاه شکست نداده، بسیار خشم‌گین است. با این حال، جنگ در مقابل خود نبردی است که امکان پیروزی در آن وجود ندارد و تنها جنون را به دنبال خواهد داشت.

براساس اطلاعات منتشر شده، کریس روبرسن (Chris Roberson) به عنوان نویسنده، تونی پارکر (Tony Parker) به عنوان طراح و جان روشل (John Roshell) به عنوان حروف‌چین برروی این مجموعه کتاب کار کرده و وظیفه‌ی رنگ‌آمیزی آن نیز به دن جکسون (Dan Jackson) سپرده شده است. اولین بخش از این مجوعه در تاریخ ۴ تیر ماه سال جاری (۲۴ ژوئن سال ۲۰۲۰ میلادی) منتشر خواهد شد. اگر شما نیز از طرفداران این سری محبوب هستید، می‌توانید با مراجعه به این نشانی، والپیپرهای زیبای در نظر گرفته شده را دریافت کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید