ویدئوی کوتاه منتشر شده از گیم‌پلی The Last of Us Part II با انتقاد کاربران مواجه شد

درحالی که این روزها ناتی داگ (Naughty Dog) و شرایط کاری طاقت‌فرسایش نقل محافل دنیای بازی‌ها است، ویدئوی اخیراً منتشر شده از آخرین بازی در دست ساخت این استودیو یعنی The Last of Us Part II نیز با واکنش نه‌چندان دلچسب مخاطبان روبه‌رو شد.

به‌تازگی استودیوی ناتی داگ در حساب رسمی توییتر خود ویدئوی کوتاهی از شخصیت محبوب سری The Last of Us یعنی الی (Ellie) منتشر کرده است که وی را درحال بالارفتن از برخی موانع نشان می‌دهد. ناتی داگ ضمن انتشار این ویدئو، توضیح داد که الی در مقایسه با جوئل در مبارزات چابک‌تر است و شرایط بدنی او به بازی‌باز این اجازه را می‌دهد تا با بالارفتن از موانع و پریدن از روی آن‌ها، بیش‌تر و عمیق‌تر از قبل به اکتشاف و گشت و گذار در محیط بازی بپردازد. در ادامه شما را به تماشای این ویدئو دعوت می‌کنیم:

دریافت ویدئو

اگرچه ویدئوی بالا برای هواداران سرسخت مجموعه فوق‌العاده هیجان‌انگیز به‌نظر می‌رسد اما با بازخوردهای منفی زیادی در توییتر مواجه شده است. برخی از بازدیدکنندگان ویژگی‌‌های الی را تاریخ مصرف گذشته خطاب کرده و اعتقاد دارند آن‌ها را در بسیاری از بازی‌های مشابه نیز تجربه کرده‌اند. انتقاد عده‌ای دیگر نیز، برجای ماندن رد پا و بدن الی برروی برف را نشانه گرفته و معتقدند جزئیات آن‌ها به‌اندازه‌ای که باید طبیعی از آب درنیامده است. اگرچه می‌توان منظور منتقدان ویدئو را درک کرد اما نباید فراموش کنیم The Last of Us Part II ماه‌ها با تاریخ انتشارش فاصله دارد و ویدئوی فوق نیز نه یک تریلر تبلیغاتی، بلکه قسمتی کوچک از دموی چند ماه قبل یک بازی در دست توسعه است.

The Last of Us Part II در تاریخ جمعه ۹ خرداد ماه ۱۳۹۹ (۲۹ می ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. اگر به جزئیات فنی دنیای بازی‌ها علاقه‌مند هستید، پیشنهاد می‌کنیم ویدئوی بررسی و تحلیل فنی آخرین دموی منتشر شده از این عنوان را از طریق این نشانی مشاهده کنید.

12345678910(52 رای, میانگین آرا 7٫29 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید