پلاتینیوم‌گیمز استودیوی جدیدی را در شهر توکیو تاسیس کرد

8 اسفند 1398 - 12:00

استودیوی پلاتینیوم‌گیمز همان‌طور که پیش‌تر (PlatinumGames) اشاره کرده بود، برنامه‌‌های بسیاری را برای سال ۲۰۲۰ در نظر دارند. این استودیو در طول چند ماه گذشته، دو عنوان The Wonderful 101: Remastered و Project GG را معرفی کرده‌اند. همچنین این استودیو اعلام کرد که به عنوان یک ناشر مستقل فعالیت خواهد کرد. حال آن‌ها استودیوی جدیدی را در شهر توکیوی کشور ژاپن تاسیس کرده‌اند.

آقای آتسوشی اینابا (Atsushi Inaba)، رییس پلاتینیوم‌گیمز، در مصاحبه با نشریه‌ی فامیتسو تایید کرد که این شرکت یک استودیوی جدید را با ۱۰۰ نیروی کار تازه در شهر توکیو تاسیس کرده‌اند. به گفته‌ی وی، اعضای این استودیو برروی عنوان Project GG، که آقای هیدکی کامیا (Hideki Kamiya) وظیفه‌ی کارگردانی آن را برعهده دارد، کار خواهند کرد. طبق اطلاعات ارائه شده، این استودیوی تازه تاسیس کار خود را از ماه آوریل ۲۰۲۰ آغاز می‌کند.

علاوه بر دو بازی The Wonderful 101: Remastered و Project GG، استودیوی پلاتینیوم‌گیمز برروی ساخت و توسعه‌ی عنوان Babylon’s Fall نیز کار می‌کند. شما می‌توانید اطلاعات و تیزر معرفی بازی Project GG را از طریق لینک قرار داده شده مطالعه و مشاهده نمایید. علاوه بر این، به‌تازگی تاریخ انتشار عنوان The Wonderful 101: Remastered مشخص شده که می‌توانید خبر آن را از طریق این لینک مطالعه بفرمایید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید