بازی جدید استودیوی پلاتینوم‌گیمز معرفی شد [به‌روزرسانی]

۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

همان‌طور که پیش‌تر وعده داده شده بود، سرانجام استودیوی پلاتینوم‌گیمز (PlatinumGames) از بازی جدید خود رونمایی کرد. Project GG نام عنوان جدید این استودیو است و آقای هیدکی کامیا (Hideki Kamiya) وظیفه‌ی کارگردانی آن را برعهده دارد.

به‌روزرسانی: استودیوی پلاتینوم‌گیمز به تازگی اولین تیزر اول Project GG را منتشر کرده است. طبق توضیحات ارائه شده، این بازی توسط آقای هیدکی کامیا کارگردانی شده و پایان سه‌گانه‌ی ابرقهرمانی وی محسوب می‌شود. در این تریلر شاهد حمله‌ی هیولا‌ی بزرگی به یک شهر هستیم. پس از این اتفاق، شخصیت اصلی بازی را مشاهده می‌کنیم که برای مبارزه‌ با این هیولا، اندازه‌ی خود را بسیار بزرگ می‌کند.

خبر اصلی: روز گذشته، خبری مبنی بر رونمایی از بازی جدید استودیوی پلاتینوم‌گیمز در روز ۲۶ فوریه منتشر شد. حال اطلاعات جدیدی از این عنوان منتشر گردیده است. براساس گزارش جدید نشریه‌ی فامیستو، استودیوی پلاتینوم‌گیمز علاوه بر توسعه‌ی Project GG، به طور کامل حق نشر آن را نیز برعهده دارد. طبق اطلاعاتی که از سوی هیدکی کامیا ارائه شده، این بازی به عنوان بخشی از سه‌گانه‌ی Hero خواهد بود که با قهرمان نقاب‌دار عنوان Viewtiful Joe آغاز شده و بخش دوم  به دسته‌ای از قهرمانان بازی The Wonderful 101 ارتباط خواهد داشت. این بازی در مورد یک قهرمان غول‌پیکر بوده که از شخصیت Ultraman برگرفته شده است.

تیم سازنده قصد دارد Project GG را برای همه‌ی پلتفرم‌های موجود عرضه نماید. در حال حاضر، ۱۵ نفر برروی این پروژه کار می‌کنند و هدف این است که یک تیم ۱۰۰ نفره برای توسعه‌ی آن تشکیل گردد. انتظار می‌رود در آینده اطلاعات بیشتری از این عنوان منتشر گردد. این بازی بخش دوم از وب‌سایت Platinum 4 است که در ماه گذشته توسط پلاتینوم‌گیمز راه‌اندازی شد. قسمت اول این وب‌سایت، نسخه‌ی ریمستر بازی The Wonderful 101 که چندی پیش به طور رسمی معرفی گردید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید