بازی رایگان Warface برای نینتندو سوییچ عرضه شد

۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

اگر امروز در فروشگاه نینتندو سوییچ، به دنبال یک بازی شوتر اول شخص بگردید، گزینه‌ای جدید با نام Warface برای شما نمایان خواهد شد. بازی آنلاین چند نفره‌ی Warface، اولین بار به صورت آزمایشی در سال ۲۰۱۲ عرضه شد و امروز، زمانی است که می‌توان آن را روی کنسول نینتندو سوییچ نیز تجربه نمود.

استودیوی کرایتک (Crytek)، اولین بار در سال ۲۰۱۱ بازی Warface را معرفی نمود. این بازی اولین بار در سال ۲۰۱۲ به صورت آزمایشی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و در سال ۲۰۱۳، نسخه‌ی کامل آن منتشر شد. همچنین، سال ۲۰۱۴ این بازی برای کنسول نسل هفتمی اکس‌باکس ۳۶۰ عرضه شد و درنهایت، سال ۲۰۱۸ راهی کنسول‌های نسل هشتمیِ پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان شد. علاوه براین، پس از عرضه‌ی این بازی برروی کنسول‌های نسل هشتم، آماری مبنی بر جذب ۱۳ میلیون بازی‌باز برای این بازی از سوی استودیوی سازنده‌ی آن منتشر شد.

بازی Warface، با ترکیبی از سبک‌های deathmatches PvP و Raid PvE، به بازی شبیه به Destiny شباهت دارد. از طرفی دیگر، برخی از ویژگی‌های این بازی آن را به Call of Duty نیز شبیه می‌کند. اما سال ۲۰۱۹، زمانی بود که تیم توسعه‌ی این بازی استودیوی کرایتک را ترک کرد تا استودیوی مستقل خود را داشته باشد. بدین ترتیب، استودیوی Blackwood Games با همکاری ناشری با نام My.Games وارد فاز جدیدی از توسعه‌ی Warface شدند و تصمیم گرفتند تا این بازی را رایگان کنند.

با وجود محبوبیت Warface، این بازی در طول سال‌های متمادی حالتی راکد داشت. یکی از دلایل این امر را می‌توان در بخش نظرات این بازی در فروشگاه استیم مشاهده کرد، جایی که بیش از ۵۰۰۰۰ نفر، Warface را یک بازی PayToWin خطاب کردند. به هر ترتیب، از همان سال ۲۰۱۳ مشخص بود که این بازی، حالتی استاندارد از نظر گیم‌پلی دارد، اما به دلایل نامعلومی نتوانسته بود تا به عنوانی موفق تبدیل شود.

در مجموع، همان‌طور که Warface در مراسم Game Awards 2019 بخشی کوتاه را به خود اختصاص داده بود، به‌نظر می‌رسید که استودیوی سازنده‌ی آن نقشه‌های جذابی برای Warface داشته باشد. حال از یکی از برنامه‌های این بازی رونمایی شد و ثمره‌ی آن، عرضه‌ی این بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ است.

بازی Warface، هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، اکس‌باکس ۳۶۰، نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید