سازنده‌ی Warface امکان عرضه‌ی بازی برروی کنسول‌های نسل بعد را بررسی می‌کند

۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵

با نزدیک شدن به زمان عرضه‌ی کنسول‌های نسل جدید، طبیعی است که تعداد اخبار منتشر شده از بازی‌های در نظر گرفته شده برای این کنسول‌ها، روز به روز افزایش می‌یابد. اگرچه شنیدن این اخبار درباره‌ی بازی‌هایی که منحصرا برای این کنسول‌ها در دست توسعه قرار دارند، عجیب و دور از انتظار نیست ولی به نظر می‌‎رسد بسیاری از بازی‌های موجود در بازار نیز قصد دارند خود را به کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس برسانند.

یکی از این عناوین، بازی تیراندازی و چندنفره‌ی Warface است. این بازی که توانسته در طول سال‌های عرضه‌ی خود بازی‌بازان زیادی را به سمت خود جلب کند، حالا در حال بررسی نقل مکان به کنسول‌های نسل بعدی است. البته تیم سازنده در گذشته یک بار از نسل قبلی و از کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ به نسل فعلی کوچ کرده بودند و این موضوع برای آن‌ها کاری جدید به شمار نمی‌رود.

با توجه به صحبت‌های یکی از اعضای ارشد تیم سازنده‌ی Warface، آقای ایوان پابیارژین (Ivan Pabiarzhyn)، به نظر می‌رسد تیم سازنده کاملا مصمم است تا این موضوع را به حقیقت تبدیل کند. آقای پابیارژین در جدیدترین مصاحبه‌ی خود بیان کرده است که اگرچه نمی‌تواند هنوز چیزی را رسما تایید کند ولی «تیم سازنده در حال بررسی کنسول‌های نسل بعدی است». آقای پابیارژین در این مصاحبه بیان کرده است:

ما از همین حالا صحبت‌های خود با مالکین پلتفرم‌ها درباره‌ی سخت‌افزار آن‌ها را شروع کرده‌ایم. به دلایل مشخص، من نمی‌توانم در حال حاضر اطلاعات دقیقی به شما بدهم. موتور بازی‌سازی استفاده شده در بازی Warface یعنی کرای‌انجین (CryEnging) توسط تیم ما به شدت تغییر داده شده است تا بتواند برروی طیف وسیعی از سیستم‌های مختلف به خوبی کار کند. برای مثال، اگر شما بازی را برروی یک رایانه‌ی شخصی نسبتا ضعیف دانلود کنید، این موضوع که بازی چقدر خوب اجرا می‌شود شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

با در نظر گرفتن این موضوع، باید بدانید که ما بررسی ظرفیت کنسول‌های نسل بعدی از نظر میزان افزایش در عملکرد و قدرت گرافیکی را آغاز کرده‌ایم.

بازی Warface در حال حاضر برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. با توجه به این که کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس و پلی‌استیشن ۵ در تعطیلات زمستانی سال جاری میلادی عرضه می‌شوند، احتمال دارد انتشار اخبار بیشتری از نسخه‌ی ارتقا یافته‌ی این بازی را در آینده‌ی نزدیک شاهد باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید