Owlcat Games از عنوان Pathfinder: Kingmaker رونمایی کرد + سیستم موردنیاز و تصاویری از بازی

۱۱ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰

اولکت گیمز (Owlcat Games) و My.com، عنوان نقش‌آفرینی Pathfinder: Kingmaker را برای رایانه‌های شخصی معرفی کردند. عنوانی که سال گذشته پروژه کیک‌استارتر آن کلید خورد و دیپ سیلور (Deep Silver) وظیفه نشر آن را برعهده خواهد داشت.

Oleg Shpilchevsky، رئیس استودیو اولکت گیمز، در این خصوص توضیحات زیر را ارائه داد:

ما برنامه‌های بلندپروازانه‌ای برای Pathfinder: Kingmaker داریم. ما می‌خواهیم بیشترین تعداد بازیکن را در سراسر جهان داشته باشیم. بازی را به راحتی در دسترس همه قرار داده و کیفیت آن را حفظ کنیم و مطابق میل طرفداران عمل نماییم. همکاری با دیپ سیلور به ما اطمینان می‌دهد که بتوانیم شانس خود را در بازار خرده‌فروشی افزایش دهیم و از منافع ویژه‌ای که KOCH ارائه می‌دهد، بهره‌مند شویم.

همچنین صفحه رسمی بازی در استیم نیز فعال شده و اطلاعاتی را در مورد بازی ارائه داده است. در ادامه حداقل سیستم موردنیاز و سیستم پیشنهادی بازی که در این صفحه ذکر شده است را مرور می‌کنیم:

حداقل سیستم موردنیاز برای اجرای بازی Pathfinder: Kingmaker:

 • سیستم عامل: Windows 7 64-bit or newer
 • پردازنده: Intel Celeron 1037U @ 1.80GHz
 • حافظه رم: ۴GB RAM
 • کارت گرافیک: Intel HD Graphics 3000
 • دایرکت‌ایکس: DirectX Compatible Sound Card
 • فضای ذخیره‌سازی مورد نیاز: ۳۰GB available space

مشخصات سیستم پیشنهادی برای اجرای بازی Pathfinder: Kingmaker:

 • سیستم عامل: Windows 7 64-bit or newer
 • پردازنده: Intel Core i7 CPU 920 @ 2.67GHz
 • حافظه رم: ۸GB RAM
 • کارت گرافیک: ATI Radeon HD 5770 or NVIDIA GeForce GTX 960M
 • دایرکت‌ایکس: DirectX Compatible Sound Card
 • فضای ذخیره‌سازی مورد نیاز: ۳۰GB available space

همچنین در این صفحه اعلام شده است که بازی ماه آینده میلادی بر روی رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد. در ادامه تصاویری از محیط بازی و جزئیاتی از داستان و گیم‌پلی بازی را که در صفحه استیم آن ذکر شده، مشاهده می‌کنید.

اولکت گیمز مفتخر است که با کمک کریس آولون (Chris Avellone) طراح داستان، آینون زور (Inon Zur) آهنگساز و پشتیبانی ۱۸۰۰۰ نفر در کیک‌استارتر، اولین عنوان نقش‌آفرینی ایزومتریک خود را برای رایانه‌‌های شخصی منتشر کند که این عنوان در جهان دوست‌داشتنی و محبوب Pathfinder جریان دارد. Pathfinder: Kingmaker شما را در نقش جنگجویی شجاع قرار می‌دهد که برای زنده‌ ماندن خود در جهانی که با جادو و شرارت احاطه شده است می‌جنگد. نقش جنگجویی زیرک را در اختیار بگیرید که با شمشیر مسحورشده خود قلب دشمنان را می‌شکافد؛ یا جادوگری قدرتمند که به دلیل وجود خون شیطان در رگ‌هایش، از موهبت جادو برخوردار است؛ یا کشیشی خردمند و خیرخواه و یا یک شورشی و دغل‌باز شوخ‌طبع که قادر است خطرناک‌ترین تله‌ها را نیز خنثی کند و یا از بین تعداد زیاد قهرمانان دیگر یکی را انتخاب کنید. تنها محدودیتی که وجود دارد، قوه تخیل شماست!

عنوان نقش‌آفرینی The Pathfinder، تکاملی از مجموعه‌ی قدیمی‌ترین عناوین نقش‌آفرینی فانتزی است که با در نظر گرفتن نظرات و بازخوردهای ده‌ها هزار بازی‌باز مانند شما طراحی شده است. فرقی نمی‌کند که با جهان Pathfinder ناآشنا باشید و یا قبلا به صورت حرفه‌ای آن را دنبال کرده باشید؛ Pathfinder: Kingmaker عنوانی است که برای شما ساخته شده است.

Pathfinder بازی عمیقی است؛ نه تنها در داستان بلکه در مکانیک‌های گیم‌پلی و آزادی عملی که برای ساخت شخصیت منحصر به فرد خودتان به شما ارائه می‌دهد. شما می‌توانید شخصیت خود را با طیف عظیمی از کلاس‌ها و قدرت‌هایی همچون طلسم‌های تخصصی و جادوها و افسون‌های قدرتمند و الهی شخصی‌سازی کنید و از میان قابلیت‌های متنوع کلاس‌ها، مهارت‌ها و همراه‌ها به دلخواه خود انتخاب کنید. بازی‌بازان می‌توانند قهرمان‌ها (و یا شخصیت‌های شروری) بسازند که هم با سبک گیم‌پلی و هم با شخصیت واقعی ‌آن‌ها متناسب باشد.

داستان بازی:

سرزمین‌های غارت‌شده (Stolen Lands) منطقه‌ای است که در شمال واقع شده و سال‌ها محل جنگ و نزاع‌های بی‌شمار بوده است. صدها پادشا‌هی مختلف در این سرزمین‌ها، ظهور و سقوط کرده‌اند و حال نوبت شماست که با تشکیل یک پادشاهی، نام خود را مطرح کنید. برای این منظور شما باید با طبیعت وحشی و خشن آن و تهدیدات کشورهای رقیب و نیز دربار داخلی خود مقابله کنید.

داستان Pathfinder: Kingmaker بر اساس رمانی از Paizo با نام Pathfinder Adventure Path است که برنده جوایز بسیاری شده است. شما لازم نیست که با داستان آشنایی داشته باشید؛ اما در صورتی که قبلا داستان را خوانده‌ باشید، قادر خواهید بود با شخصیت‌های آشنا و موردعلاقه خود را روبرو شوید. همچنین بازی میزبان رویدادهایی کاملا جدید  همره با متحدان، همراهان و تهدیدات جدیدی است که داستان Pathfinder Adventure Path را گسترش و بهبود می‌بخشد. کریس آولون نویسنده عناوین نقش‌آفرینی و تیم اولکت، با کمک Paizo و نویسندگان آن، داستان و ماموریت‌های بازی را گسترش داده‌اند تا بتوانید ماجراجویی‌های بیشتری را در جهان غنی و عمیق Stolen Lands تجربه کنید.

اگر چه Pathfinder: Kingmaker یک عنوان تک نفره است، با این وجود شما در این ماجراجویی تنها نخواهید بود. Pathfinder: Kingmaker شامل طیف وسیعی از همراهان و NPCهای مختلف است که شامل شخصیت‌های مطرح جهان Pathfinder نیز می‌شود. شما باید تصمیم بگیرید که به چه کسی اعتماد کرده و در مقابل چه کسی هوشیارتر باشید چرا که هر کدام از شخصیت‌ها طرز فکر، موضع‌گیری و اهدافی دارند که ممکن است شما با آن‌ها موافق نباشید. سرگذشت شما به سرگذشت آن‌ها پیوند می‌خورد و شما هم در زمان حال و هم در آینده به زندگی آن‌ها شکل می‌دهید.

قلمرو پادشاهی شما:

ما تصمیم گرفتیم تا مسیر ماجراجویی Kingmaker را انتخاب کنیم چرا که مکانیزم‌های یک عنوان جهان باز را ارائه داده و به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا داستان خود را در پیش گرفته و در Stolen Lands گشت و گذار کنند تا هم به عنوان یک حاکم و هم به عنوان یک ماجراجو به چالش کشیده شوند. از همه مهم‌تر، بازی به شما اجازه می‌دهد تا این سرزمین‌ها را به مالکیت خود درآورید و پادشاهی خود را در قلب این سرزمین وحشی شکل دهید. همانطور که دخمه‌های کلاسیک و کاوش در محیط، بخش اصلی این ماجراجویی هستند، در کنار آن دیپلماسی، اعمال سیاسی و توانایی رهبری ارتش در میدان جنگ نیز بخشی از چالش‌های بازی به شمار می‌رود. در حین این که مقبره‌ها و خرابه‌ها را جستجو می‌کنید، متحدان خود را نیز به دقت انتخاب کرده و آن‌ها را نزدیک خود نگه دارید، و البته سیاست‌های داخلی دربار را نیز فراموش نکنید.

به این نکته پی خواهید برد که ساختن یک پادشاهی چیزی بیشتر از ساختن یک قلعه است: پادشاهی شما انعکاسی از شخصیت شما و تصمیماتی است که در جریان بازی می‌گیرید. این موضوعی است که با مواضع شما، متحدانتان و تواناییتان در رهبری مردم شکل می‌گیرد. شما می‌توانید قلمرو پادشاهی خود را با آزاد کردن مناطق جدید گسترش داده و شهرها و جوامع جدیدی تشکیل دهید. حتی پایتخت قلمرو شما بسته به تصمیمات، سیاست‌ها و اینکه متحدان شما چه کسانی باشند تغییر خواهد کرد. هر اندازه که قلمرو شما رشد کند، جناح‌ها و کشورهای همسایه بیشتری به سراغ شما خواهند آمد تا با شما دوست شده و یا قدرت شما را به چالش بکشند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • مازیار گفت:

  تو اینا رم و ویندوزم میخورد،که ویندوزمو۳۲bitکردم Grin
  اسپم:دوستان میخوام ویندوزمو عوض کنم،ویندوز۸بزارم،ویندوزش چطوره خوبه؟من ویندوز۱۰نصب کردم خیلی آشغال بود(تو سیستمم)و بازی ها رو با افت فریم اجرا میکرد،این ویندوز۸سبک تر نسبت به ویندوز۱۰هست؟

  0
  0