گیفت کارت
گیفت کارت

تعداد کاربران نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Warface به ۱ میلیون نفر رسید

۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

پس از گذشت یک ماه از عرضه‌ی عنوان Warface برروی نینتندو سوییچ، آمار تعداد کاربران این بازی به مرز ۱ میلیون نفر رسیده است.

بازی رایگان و آنلاین Warface عنوانی در سبک تیراندازی اول شخص است که ابتدا در سال ۲۰۱۳ میلادی توسط شرکت کرایتک (Crytek) برای رایانه‌های شخصی و سپس یک سال بعد برای کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ منتشر گردید. موفقیت این عنوان باعث شد تا تیم توسعه‌دهنده، بازی را برای کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ نیز منتشر نماید. در همین حال، این بازی چندی پیش برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی و سپس منتشر شد. حال پس از گذشت یک ماه از انتشار، این بازی موفقیت قابل توجهی را برروی نینتندو سوییچ کسب کرده است. به گفته‌ی کرایتک، بازی‌بازان در طول این مدت ۴۹۵,۳۸۷ مسابقه‌ی PvP را به اتمام رسانده‌اند و این عنوان معادل ۸۳۰۰۰ روز تجربه شده است. همچنین حالت‌های محبوب Warface، یعنی ماموریت‌های PvE و بخش Co-Op Special Operations به ترتیب هرکدام بیش از ۱.۲۸۵.۳۰۹ و ۱۴۸,۵۰۷ بار انجام شده‌اند.

نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Warface همه‌ی محتویات و ویژگی‌های نسخه‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ را داراست و در عین حال، به‌ صورت هفتگی مأموریت‌های PvE جدیدی برای آن عرضه می‌شود. همچنین تیم توسعه‌دهنده در نظر دارد تا به‌روزرسان بعدی این عنوان را به صورت همزمان برای هر سه پلتفرم منتشر نماید. رزولوشن این بازی در نینتندو سوییچ از ۵۴۰P تا ۷۲۰P متغیر است و همچنین به طور کامل از ویژگی‌های اختصاصی این کنسول، مانند HD Rumble و Pro Controller پشتیبانی می‌کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید