زامبی‌های نازی، بی‌رحم‌تر از همیشه | مروری بر نقدها و نمرات بازی Zombie Army 4: Dead War

۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

در آستانه‌ی عرضه‌ی بازی Zombie Army 4: Dead War، نقدها و نمرات این اثر نیز منتشر شده است. حال می‌خواهیم به بررسی برخی از نقدها و نمرات این بازی بپردازیم.

بازی Zombie Army 4: Dead War ابتدا در جریان رویداد E3 2019 با نمایش تریلری معرفی گردید. همانند نسخه‌های پیشین این سری، استودیوی ربلیون (Rebellion) وظیفه‌ی ساخت نسخه‌ی چهارم از بازی Zombie Army را برعهده دارد. در این شماره، بازی‌بازان می‌توانند بازی را به صورت تک‌نفره و یا به صورت Co-Op تا ۴ نفر با دوستان خود تجربه کنند و با ارتش زامبی‌های نازی به مبارزه بپردازند. استودیوی سازنده همچنین در نظر دارد تا محتوای جدیدی را پس از انتشار این بازی برای آن منتشر نماید. حال در ادامه به بررسی برخی از نقدها و نمرات بازی Zombie Army 4: Dead War می‌پردازیم.

Xbox Tavern: 8.7/10

Zombie Army 4: Dead War یک بازی عالی و سرگرم‌کننده بوده و وجود مکانیزم‌های جالب در گیم‌پلی بازی، موجب لذت‌بخش شدن بازی شده است.

GamingTrend: 8.5/10

Zombie Army 4: Dead War یک دنباله‌ی عالی برای این مجموعه محسوب می‌شود؛ حتی اگر این اولین باری باشد که آن را تجربه می‌کنید. تیراندازی با سلاح‌ها بسیار جذاب است، به‌ویژه در هنگامی که kill cam را فعال نمایید. دشمنان چالش سختی برای شما خواهند بود و باید بسیار مراقب باشید. می‌توانید بازی را به صورت تک‌نفره انجام دهید، اما به شدت پیشنهاد می‌کنم تا با یکی از دوستانتان به تجربه‌ی آن بپردازید.

Power Unlimited: 8/10

اگر احساس خستگی و بی‌حوصلگی دارید، تجربه‌ی بازی Zombie Army 4: War Dead را به شما پیشنهاد می‌کنم، زیرا همانند یک دارو برای شما عمل می‌کند. با این حال، این بازی می‌توانست در برخی قسمت‌ها پیشرفت بهتری داشته باشد.

TheSixthAxis: 8/10

اگر شما علاقه‌مند به یک عنوان زامبی‌کشی با همراهی دوستانتان هستید، Zombie Army 4: Dead War همان بازی مورد نظرتان است.

Push Square: 8/10

Zombie Army 4: Dead War یکی از بهترین بازی‌های مبتنی بر همکاری است. در بخش داستانی بازی، تنوع مراحل چشم‌گیر بوده و مکانیزم‌های گیم‌پلی بسیار لذت‌بخش است و در حالت Horde نیز می‌توانید توانایی‌های خود را آزمایش کنید. استودیوی ربلیون یک تجربه‌ی بسیار خوب براساس همکاری بازی‌بازان خلق کرده است.

IGN: 8/10

بازی Zombie Army 4: Dead War بهترین نسخه از این مجموعه است و یک تجربه‌ی Co-Op سرگرم‌کننده را به بازی‌بازان ارائه می‌دهد.

GamePro Germany: 7.9/10

این بازی یک تجربه‌ی تیراندازی بسیار سرگرم‌کننده با اتمسفری جالب را به مخاطب ارائه می‌دهد و در بخش‌های مختلف پیشرفت داشته است.

Vandal: 7.4/10

Zombie Army 4: Dead War عنوانی است که برای سرگرمی و تفریح با دوستان ساخته شده و در هدف خود موفق بوده است. با این حال، هیچ نکته‌ی انقلابی در بازی وجود ندارد. اگر شما از نسخه‌های قبلی این مجموعه لذت برده‌اید و یا علاقه دارید تا با دوستانتان زامبی‌های نازی را بکشید، لحظات خوبی را در این نسخه سپری خواهید کرد.

IGN Spain: 6.5/10

این بازی برای افرادی از کشتن زامبی‌ها لذت می‌برند، یک گزینه‌ی عالی است. چهارمین نسخه از مجموعه‌ی Zombie Army در همه‌ی جوانب نسبت به نسخه‌های پیشین پیشرفت و گسترش یافته است. به طور کلی بازی‌بازان در این بازی با یک گیم‌پلی سرگرم‌کننده مواجه خواهند شد.

۳DJuegos: 6/10

بازی Zombie Army 4: Dead War تنوع زیادی در گیم‌پلی دارد. این بازی در برخی مواقع سرگرم‌کننده است، اما به طور کلی در پشت سر بهترین عناوین زامبی محور قرار می‌گیرد.

Game Revolution: 5/10

به طور کلی برای من بخش داستانی Zombie Army 4: Dead War، یک تجربه‌ی خسته‌کننده و یکنواخت بود.

PC Gamer: 7/10

این بازی یک تجربه‌ی خوب در سبک تیراندازی است؛ به‌ویژه در زمانی که با دوستانتان آن را تجربه می‌کنید. با این حال، این بازی چیز جدیدی برای ارائه ندارد.

We Got This Covered: 5/10

در حالی که این بازی بسیاری از عناصر خود را از عناوین دیگری قرض گرفته، اما جذاب به نظر نمی‌رسد. این بازی در ارائه‌ی وعده‌های خود در مورد گیم‌پلی و ارائه‌ی یک عنوان ترسناک شکست می‌خورد.

میانگین نمرات بازی در نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴

میانگین نمرات بازی در نسخه‌ی اکس‌باکس وان

بازی Zombie Army 4: Dead War در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ (۴ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. اگر شما قصد دارید که این بازی را خریداری کنید، پیشنهاد می‌کنیم ویدئوی هایلایت آن را از طریق نشانی قرار گرفته مشاهده بفرمایید و با نکات پیش از خرید این عنوان آشنا شوید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید