از حالت Invasion Mode بازی Sniper Elite 5 رونمایی شد

7 بهمن 1400 - 03:59

در حالتدر حالت Invasion Mode بازی Sniper Elite 5، بازیکنان می‌توانند به عنوان تک‌ تیر‌انداز‌های دشمن به بازی‌ کاربران دیگر نفوذ کنند تا مانع انجام اهداف آن‌ها شوند.

به تازگی تریلر جدیدی از عنوان اکشن استودیوی ربلیون (Rebellion) یعنی Sniper Elite 5 منتشر شده است که حالت جدید این بازی یعنی Invasion Mode را به نمایش می‌گذارد. در این تریلر شاهد یک تک تیرانداز گروه متفقین هستیم که آماده‌ی شلیک به هدف خود می‌شود، اما ظاهرا او از اینکه یکی از تک تیرانداز‌های آلمانی در دوردست برای او کمین کرده است و می‌خواهد مانع این اتفاق شود، خبر ندارد.

هدف ساده‌ است، تک تیرانداز دشمن باید حریفش را از بین ببرد. او همچنین می‌تواند از قابلیت‌های مختلفی مثل Stay Sharp و Eagle Eye استفاده کند که به ترتیب باعث افزایش آگاهی سربازان و مشخص شدن مکان تک تیرانداز متفقین در صورت دیده شدن او توسط دشمن می‌شود.

البته شاید فکر کنید که در این حالت برتری دشمنان بیشتر است یا به اصطلاح Overpowered هستند، اما تک تیرانداز متفقین می‌تواند از تلفن‌های موجود در هر نقشه استفاده کند تا آخرین مکان تک تیرانداز دشمن را پیدا کنند. اما استفاده‌ی بیش از حد از این تلفن‌ها ممکن است عواقبی همچون مشخص کردن موقعیت خود برای دشمن را داشته باشد. همچنین متفقین می‌توانند با کشتن مهاجم خود، پوسته‌های مختلفی برای کاراکتر و اسلحه‌های خود باز کنند.

گفتنی است که کاربران همچنین می‌توانند این حالت را به صورت کو-آپ نیز تجربه کنند. البته در بخش کو-آپ، بازیکنان متفقین به جای یک نفر، باید با دو تک تیرانداز دشمن مبارزه کنند و در صورت موفقیت جوایز بیشتری به آن‌ها تعلق خواهد گرفت. شما می‌توانید تریلر سینماتیک منتشر شده از Invasion Mode را در ادامه تماشا کنید:

بازی Sniper Elite 5 در تاریخی نامعلوم از 2022 برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. همچنین مشترکین سرویس Game Pass می‌توانند این بازی را در روز عرضه روی این سرویس تجربه کنند.

Vito scalettaPlayStation Studios PS5Bahadorکاپتان استخونیMEYSAMB300P.morgan🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉X_Wolverine_X
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید