کارگردان هنری Battlefield 5 و Mirror’s Edge Catalyst به استودیوی رترو ملحق شد

۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

با توجه به انتظارات بسیار بالای بازی‌بازان از Metroid Prime 4، استودیوی رترو (Retro Studios) حسابی مشغول استخدام توسعه دهندگان جدید بوده است. حال به تازگی عضو جدید این استودیوی آمریکایی نیز مشخص شده است.

آقای جونی یونگستد (Jhony Ljungstedt)، کارگردان هنری استودیوی دایس (DICE)، به تازگی از فعالیت در استودیوی فرست پارتی نینتندو خبر داده است. آقای یونگستد کارنامه‌ی بسیار درخشانی دارد و در طی ۱۲ سال فعالیت خود در استودیوی اصلی دایس، برروی عناوین مختلفی نظیر Battlefield 5 ،Mirror’s Edge Catalyst و چندین بازی دیگر شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) کار کرده است.

یونگستد این خبر را با انتشار یک پست جدید در لینکدین اعلام کرد:

امروز آخرین روز من در دایس بود و با احساس عجیبی که دارم، در حال ترک مکانی هستم که برای مدتی بسیار طولانی، بخش زیادی از زندگی من را تشکیل داده است. این یک سفر عالی بود و افتخار می‌کنم که توانستم با تمام افراد با استعداد دایس کار کنم.  دل من برایتان تنگ خواهد شد… حالا من آماده‌ام تا بخش جدیدی از زندگی‌ام را آغاز کنم و بی‌صبرانه منتظر سفر جدیدم در استودیوی رترو هستم.

استودیوی رترو برای تقریباً بیش از یک سال در حال تلاش برای استخدام یک کارگردان هنری بوده است. در حال حاضر مشخص نیست که آیا به غیر از Metroid Prime 4، این توسعه دهنده برروی پروژه‌ی دیگری نیز کار می‌کند یا خیر. به همین خاطر، به نظر می‌رسد که آقای یونگستد وظیفه‌ی کارگردانی هنری این بازی مورد انتظار را بر عهده خواهد داشت.

چند ماه پیش، آقای کایل هفلی (Kyle Hefley)، طراح و مدل ساز شخصیت‌های سری Halo، به عنوان طراح ارشد شخصیت به استودیوی رترو پیوست. با توجه به وضعیت استخدام توسعه دهندگان جدید، به نظر می‌رسد که مراحل توسعه‌ی Metroid Prime 4 به طور کامل در حال انجام است.

بازی Metroid Prime 4 در تاریخی نامشخص به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید