طراح سری Halo به تیم توسعه‌ دهنده‌ی Metroid Prime 4 پیوست

۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

پس از آغاز دوباره‌ی روند توسعه‌ی Metroid Prime 4 توسط استودیوی رترو (Retro)، این توسعه دهنده‌ی آمریکایی مدام در حال استخدام اعضای جدید برای تیم این بازی بوده‌ و حالا شخص جدیدی را به استودیوی فرست پارتی نینتندو اضافه کرده است. کایل هفلی (Kyle Hefley)، مدل ساز شخصیت‌های سری Halo، هم‌اکنون در رترو فعالیت می‌کند.

با توجه صفحه‌ی لینکدین آقای هفلی، وی تقریباً ۹ سال در استودیوی ۳۴۳ ایندستریز (۳۴۳ Industries) فعالیت داشته و برروی عناوین Halo 4 ،Halo 5: Guardians و Halo: Infinite کار کرده است. البته این تنها بخشی از کارنامه‌ی درخشان آقای هفلی محسوب می‌شود. علاوه بر مجموعه‌ی Halo، این طراح در ساخت ۲۰ بازی نظیر Sleeping Dogs و Call of Duty: Black Ops نیز نقش داشته است. اما همان‌طور که می‌دانید، سری Metroid Prime در واقع یک مجموعه‌ی علمی تخیلی است و سری Halo نیز در همین سبک قرار دارد.

کایل هفلی هم‌اکنون به عنوان طراح ارشد شخصیت در استودیوی رترو مشغول به کار بوده و در حال توسعه‌ی Metroid Prime 4 برای نینتندو سوییچ است. کسانی که با این سری آشنایی دارند، می‌دانند که دنیای این بازی دارای ظاهر منحصر به فردی است. حال باید دید که هفلی چگونه می‌تواند شخصیت‌های این بازی مورد انتظار را طراحی و مدل سازی کند.

بازی Metroid Prime 4 در تاریخی نامشخص به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید