بسته الحاقی Hellfire Knight بازی Code Vein منتشر شد

۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) که در گذشته از انتشار یک بسته الحاقی برای بازی جذاب Code Vein خبر داده بود، امروز آن را در اختیار بازی‌بازان قرار داد. همچنین برای آشنایی بیشتر، تریلری از این بسته عرضه شده است که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید.

Code Vein از سری عناوین مهیج به سبک اکشن است که چند ماه قبل برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت. با این که مدت کمی از انتشار این بازی می‌گذرد، اما استقبال از آن بسیار خوب بوده و هر روز به آمار طرفداران آن اضافه می‌شود. سازندگان نیز سعی دارند تا با عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مختلف، این آمار را افزایش دهند. حدود دو ماه قبل هم اطلاعاتی در مورد نخستین بسته الحاقی این بازی منتشر شد که از طریق این نشانی می‌توانید به جزئیات بیشتری در این زمینه پی ببرید.

طبق اخبار جدید بندای نامکو، بسته الحاقی Hellfire Knight امروز عرضه شده است. بازی‌بازان به وسیله‌ی این بسته قادر هستند تا به سلاح‌ها، باس‌ها و محتوای داستانی جدیدی دسترسی داشته باشند. ضمنا یک تریلر در این خصوص از سوی سازندگان منتشر شده است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دریافت کنید. اگر هنوز هم با بازی جالب Code Vein آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی آن را از طریق این صفحه مطالعه کنید.

دریافت با کیفیت ۴۸۰P

دریافت با کیفیت ۷۲۰P

دریافت با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید