بازی Grand Theft Auto V هم‌اکنون برروی اکس‌باکس گیم پس در دسترس قرار دارد

۱۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵

مایکروسافت تصمیم گرفته است تا با انتشار ناگهانی و غافل‌گیر کننده‌ی Grand Theft Auto V برروی اکس‌باکس گیم‌ پس، شروع سال جدید میلادی را برای کاربران کنسول خود لذت بخش‌تر کند.

حساب رسمی توئیتر اکس‌باکس گیم پس، امروز این خبر بسیار غافل‌گیر کننده را با طرفداران به اشتراک گذاشت. بعید می‌دانیم بازی بزرگ راک‌استار (Rockstar) نیاز به معرفی داشته باشد، اما برای یادآوری بد نیست به این نکته اشاره کنیم که Grand Theft Auto V موفق‌ترین محصول سرگرمی ساخته شده تا به امروز است.

البته با توجه به عملکرد فوق‌العاده‌ی این بازی در بازار‌های بزرگی مثل آمریکا و بریتانیا، انتشار GTA V برروی اکس‌باکس گیم‌ پس تصمیم عجیبی به نظر می‌رسد. تقریباً هفت سال از عرضه‌ی GTA V می‌گذرد. این عنوان تاکنون برروی دو نسل از کنسول‌های خانگی منتشر شده و راک‌استار نیز با انتشار به‌روزرسانی‌ها و محتویات مختلف برای بخش چند‌نفره‌ی بازی، به طور کامل از آن پشتیبانی کرده است.

سرویس اکس‌باکس گیم‌ پس به تنهایی آنقدر ارزشمند است که می‌تواند هر بازی‌بازی را برای خرید کنسول مایکروسافت وسوسه کند. اما حالا به لطف اضافه شدن GTA V، کسانی که هنوز کنسول‌های نسل هشتم را خریداری نکرده‌اند نیز ممکن است کنسول مایکروسافت را در لیست خرید خود قرار دهند.

لازم به ذکر است که بازی GTA V در حال حاضر تنها برروی نسخه‌ی کنسولی سرویس گیم‌ پس در دسترس قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید