حجم بازی Resident Evil 3 Remake بر روی کنسول اکس‌باکس وان مشخص شد

۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

در چند سال اخیر سری بازی‌های Resident Evil جان تازه‌ای گرفته‌اند و با معرفی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 3، شرکت کپکام (Capcom) باری دیگر قصد عرضه اندام دارد. در ماه گذشته اخبار متعددی پیرامون این عنوان منتشر شده و به‌تازگی حجم این بازی روی کنسول اکس‌باکس وان مشخص شده است.

با توجه به این که تنها حدود ۴ ماه به انتشار Resident Evil 3 Remake زمان باقی مانده است، منتشر شدن حجم مورد نیاز این بازی برروی کنسول‌ها چندان دور از انتظار به نظر نمی‌رسید. شرکت کپکام اخیرا اعلام کرده بود که توسعه‌ی این بازی در مراحل پایانی قرار دارد؛ بنابراین می‌توان انتظار داشت که در تاریخ انتشار مقرر، موفق به تجربه‌ی این اثر خواهیم شد.

اگر به صفحه‌ی Resident Evil 3 Remake در  فروشگاه مایکروسافت (Microsoft Store) مراجعه کنید، خواهید دید که حجم مورد نیاز برای دانلود نسخه‌ی کامل این بازی چیزی بالغ بر ۴۳٫۰۱ گیگابایت است. لازم به ذکر است که بخش داستانی بازی (همان بخش بازسازی شده) و بخش چندنفره‌ی این بازی تحت عنوان Resident Evil Resistance به صورت جداگانه قابل دانلود خواهند بود؛ بنابراین اگر بخواهید تنها بخش داستانی را تجربه کنید اجباری در دانلود بخش چندنفره وجود ندارد.

حجم بخش داستانی روی کنسول اکس‌باکس وان ۲۱٫۹۳ گیگابایت (مشابه حجم عنوان Resident Evil 2 Remake) و حجم بخش چندنفره ۲۰٫۴۷ گیگابایت می‌باشد. احتمال می‌رود که حجم این بازی بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز مشابه حجم آن بر روی کنسول اکس‌باکس وان باشد.

بازی Resident Evil 3 Remake در تاریخ ۱۵ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ (۳ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر، اخبار مربوط به این بازی را از طریق نشانی قرار گرفته دنبال نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید