عنوان Axiom Verge 2 به‌شدت تحت تاثیر بازی‌های Zelda است

۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵

اوایل ماه گذشته شرکت نینتندو با همکاری توسعه دهنده‌ی مستقل، آقای توماس هپ (Thomas Happ)، عنوان جدیدی را برای کنسول نینتندو سوئیچ معرفی کردند. این بازی، دنباله‌ای بر یکی از بهترین بازی‌های سبک مترویدونیا در سال‌های اخیر است. این عنوان چیزی نیست جز بازی Axiom Verge 2.

اگر به بازی‌های سبک مترویدونیا علاقه داشته باشید، حتما نام Axiom Verge به گوشتان خورده است. این بازی یکی از بهترین عناوین سبک مترویدونیا محسوب می‌شود که در مقایسه با اغلب عناوین دیگر این سبک، بیشتر به سری Metroid شباهت دارد. به همین خاطر، دنباله‌ی آن نیز قطعاً ارزش تجربه را خواهد داشت. شاید جالب باشد بدانید که آقای هپ پنج سال از عمر خود را برای توسعه‌ی این عنوان صرف کرد. خبر معرفی دنباله‌ای بر این بازی جذاب قطعا خبری مسرت‌بخش تلقی می‌شود.

با توجه به تریلر معرفی بازی، انتظار می‌رود که نسخه‌ی دوم Axiom Verge تفاوت‌های متعددی با نسخه‌ی اصلی داشته باشد. خالق بازی، آقای هپ نیز بارها به این نکته اشاره کرده است. در مصاحبه‌ای که ایشان با وب‌سایت Nintendo Enthusiast انجام دادند، اطلاعات جدیدی در رابطه با بازی منتشر شد. از سخنان جناب هپ اینطور برمی‌آید که Axiom Verge 2 از بازی‌هایی همچون Shadow of the Colossus ،Prey ،Horizon: Zero Dawn و سری بازی‌های The Legend of Zelda الهام گرفته است.

به نظرم، من اغلب مشغول هضم کردن بازی‌هایی هستم که اخیرا تجربه کرده‌ام. سعی‌ می‌کنم ایده‌های جدیدی را تحت تاثیر این بازی‌ها به بازی خودم به عنوان چاشنی، اضافه کنم. در مورد Axiom Verge 2 شرایط کمی فرق دارد. این بازی به شدت تحت تاثیر مجموعه بازی‌های Zelda است. همچنین نسخه‌ی اخیر Prey نیز الهام‌بخش من بوده، به علاوه‌ی عناوینی مثل  Tomb Raider، Horizon: Zero Dawn و البته Shadow of the Colossus.

بازی Axiom Verge 2 در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید