گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Axiom Verge 2 تاخیر خورد

۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

تیم سازنده‌ی Axiom Verge 2 امروز در خبر بدی اعلام کرد که این بازی با تاخیری نسبتا طولانی همراه شده است و کمی دیرتر به دست دارندگان کنسول نینتندو سوییچ می‌رسد. برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر در این زمینه، ما را در ادامه همراهی کنید.

عناوین دوبعدی همیشه نزد بازی‌بازان از اهمیت بالایی برخوردار هستند و هنوز هم افراد زیادی به تجربه‌ی آن‌ها می‌پردازند؛ چرا که یاد و خاطره‌ی سال‌ها‌ی گذشته را برایشان زنده می‌کند. سری Axiom Verge را هم باید یکی از آن‌ها به سبک پلتفرمر دانست که نسخه‌ی اول آن چند سال قبل به دست بازی‌بازان رسید و استقبال بسیار خوبی هم از آن شد. به همین دلیل، سازندگان تصمیم گرفتند تا دومین نسخه را هم در دست نوسعه قرار دهند. این نسخه نسبت به قبل از محتویات بسیار بیشتری برخوردار است و طرفداران نباید آن را از دست بدهند. چندی پیش اعلام شد که این عنوان تحت تاثیر سری Zelda است که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مطالعه کنید. گفتنی است که استودیوی توماس هاپ گیمز (Thomas Happ Games) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده دارد.

بازی Axiom Verge 2 ابتدا قرار بود در فصل پاییز امسال به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد، اما عرضه‌ی آن به دلیل بروز برخی مشکلات در توسعه با تاخیر مواجه شد. حال تیم سازنده ضمن عذرخواهی از هواداران اعلام کرد که این نسخه در تاریخ نامشخص نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر می‌شود. در صورت دریافت اخبار بیشتر نظیر تاریخ دقیق انتشار، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید