گیفت کارت
گیفت کارت

ماد جدید Witcher 3 هنری کویل را به بازی اضافه می‌کند

۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

به تازگی مادی کاملا منحصر به فرد برای بازی The Witcher 3 منتشر شده است که اجازه می‌دهد شما در نقش گرالت و با حضور شخصیت‌های این سریال یعنی هنری کویل (Henry Cavil) به تجربه‌ی این بازی بپردازید.

به نظر می‌رسد که سریال Witcher نیز همانند سری بازی‌های آن توانسته باشد تا به خوبی در دل هوادارانش جا بگیرد. قطعا سریال تفاوت‌هایی با بازی‌های این مجموعه دارد ولی وفاداری به کتاب‌ها، مبارزات جالب و از همه مهم‌تر، داستان پیچیده و چندشاخه باعث شده است که این سریال نیز به دل هوادران این سری بنشیند. اکنون طرفدارانی وجود دارند که به واسطه‌ی سریال، دوباره به سراغ نسخه‌ی سوم این مجموعه رفته‌اند و دچار مشکلی در شخصیت اصلی شده‌اند: شخصیت اصلی سریال، بازیگر مشهور هالیوود یعنی هنری کویل است ولی در بازی اثری از او نمی‌بینیم. اکنون توسط یک ماد، بازی‌بازان می‌توانند به جای گرالتی که استودیوی سازنده‌ی بازی‌های Witcher طراحی کرده است، هنری کویل را در بازی به عنوان گرالت داشته باشند. از تفاوت‌های گرالت داخل سریال و بازی‌ها، می‌توان به زخم مشهور روی چشم گرالت، طرح گردن‌بند مخصوص به ویچر‌های تعلیم دیده در قلعه‌ی گرگ‌ها و البته حضور یک شمشیر بر پشت گرالت اشاره کرد.

علاوه بر گرالت، در سریال شاهد تفاوت چهره‌های شخصیت‌هایی همچون ینفر، تریس و سیری نیز بودیم. به واسطه‌ی ماد معرفی شده، چهره‌ی ینفر در بازی نیز شبیه به این شخصیت در سریال خواهد شد و شما تقریبا می‌توانید همان حال و هوای مخصوص به سریال را در نسخه‌ی سوم مجموعه‌ی Witcher احساس کنید. متاسفانه دیگر شخصیت‌ها هنوز مدل‌سازی نشده‌اند و به احتمال زیاد در آینده شاهد اضافه شدن آن‌ها خواهیم بود. در ادامه، می‌توانید تصاویری که از این ماد منتشر شده است را مشاهده کنید.

شما می‌توانید نقد و بررسی بازی اصلی را در این نشانی، نقد بسته‌ی الحاقی اول را از اینجا و نقد و بررسی کامل بسته‌ی الحاقی سوم این بازی تحت عنوان بدرود گرگ سپید… بدرود | نقد و بررسی بسته الحاقی Blood and Wine بازی The witcher 3 را مطالعه کنید. همچنین در صورتی که هنوز نسخه‌ی کنسول نینتندو سوییچ این بازی را خریداری نکرده‌اید، می‌توانید نقد و بررسی کامل این بازی را در همه جا با گرگ سفید | نقد و بررسی The Witcher 3: Complete Edition نسخه سوئیچ مشاهده کنید. همچنین به تازگی خبری منتشر شده مبتنی بر این مورد که سریال مذکور، باعث افزایش تعداد بازی‌بازان عنوان Witcher 3 شده است و شما می‌توانید این خبر را در این نشانی مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید