بسته‌ الحاقی جدید بازی Marvel Ultimate Alliance 3 منتشر شد

۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵

بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order مدتی است که در اختیار هواداران و طرفداران قرار گرفته و با شخصیت‌ها و محیط‌های خاص خود، بسیاری را مشغول و سرگرم کرده است. در این میان، استودیوی سازنده بیکار نمانده و به تازگی بسته‌ الحاقی جدید دیگری را در دسترس کاربران و هواداران خود قرار داده و توجه بسیاری از بازی‌بازان را جلب کرده است.

سری بازی Marvel Ultimate Alliance از همان ابتدا طرفداران و علاقه‌مندان خاص خود را داشته است و حالا، سومین نسخه‌ی این سری بازی که تحت عنوان Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order شناخته می‌شود، در دسترس عموم قرار دارد و توجه‌ افراد زیادی را جلب کرده است. تقریبا بیش از ۱۰ سال است که سبک هک اند اسلش طرفداران و هواداران خاص و زیادی دارد و حال با انتشار یک عنوان جدید در میان این سری بازی‌ها، این سبک برای باری دیگر جانی دوباره گرفته است. بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order از آن دسته عناوینی است که ابرقهرمانان زیادی را در خود گنجانده است و حال به تازگی‌، بسته الحاقی Rise of the Phoenix منتشر شده و محتویات و آیتم‌های مختلفی را در دسترس علاقه‌مندان قرار داده است.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، این بسته الحاقی شخصیت‌ها و مبارزان X-Men ،Cable ،Iceman ،Gambit و Phoenix را به بازی اضافه می‌کند. شایان ذکر است که این تمام ماجرا نیست و استودیوی سازنده آیتم‌های دیگری را نیز برای بازی‌بازان و کاربران در این بسته الحاقی در نظر گرفته است.

از این محتویات جدید و منحصر به فرد می‌توان به حالت Danger Room نوین، Gauntlets و پوشش‌های جدید دیگر اشاره کرد که می‌توانند ظاهر کاراکترها و شخصیت‌های مورد علاقه‌ی بازی‌بازان را تغییر دهند. به نظر می‌رسد که در این بین، حالت جدید Danger Room یکی از جذاب‌ترین بخش‌ها از نظر بازی‌بازان و کاربران خواهد بود.

بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس است. در صورتی که جزو طرفداران پر و پا قرص این سری بازی هستید، پیشنهاد می‌کنیم تحلیل فنی جدیدترین نسخه‌ی این مجموعه یعنی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order تحت عنوان «تحلیل فنی ۴۳:تحلیل فنی و بررسی عملکرد بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order» را از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید.

همچنین اگر همچنان در خرید این بازی مردد هستید، می‌توانید با مشاهده هایلایت این بازی، با نکاتی که باید پیش از خرید بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order بدانید آشنا شوید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید