آقای Fils-Aime از دلیل توسعه‌ی بازی Ultimate Alliance 3 توسط تیم نینجا می‌گوید

۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵

مدیر شعبه‌ی آمریکای شرکت نینتندو در مصاحبه‌ی اخیر خود، درباره‌ی دلیل توسعه‌ی بازی انحصاری جدید این شرکت یعنی Marvel Ultimate Alliance 3 توسط استودیوی تیم نینجا توضیح داده است.

شرکت نینتندو در سال‌های اخیر با عرضه‌ی برخی از بازی‌ها به صورت انحصاری برای کنسول‌های خود همه را غافل‌گیر کرده است. از سری Bayonetta گرفته تا Shin Megami Tensei، در گذشته شاهد عرضه‌ی بازی‌های باکیفیت و بزرگی به صورت انحصاری برای کنسول‌های شرکت نینتندو بوده‌ایم. اما به احتمال زیاد، معرفی سومین نسخه از سری Marvel Ultimate Alliance در جریان مراسم TGA به عنوان یک بازی انحصاری کنسول نینتندو سوییچ، یکی از غافل‌گیرکننده‌ترین خبرهای منتشر شده از سوی این شرکت بوده است. دلایل مختلفی برای غیرمنتظره بودن این خیر وجود دارد. اول از همه این‌‌که هیچ‌کس از در حال توسعه‌ بودن این بازی خبر نداشت. دوم این‌که اعلام همکاری شرکت مارول و شرکت نینتندو کاملا غیرمنتظره بود. ولی چیزی که بیش از هرچیز همه را غافل‌گیر کرده، واگذاری مسئولیت توسعه‌ی این بازی به استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) بوده است.

مدیر شعبه‌ی آمریکای شرکت نینتندو در مصاحبه‌ی اخیر خود با وب‌سایت IGN به این موضوع پرداخته است. آقای Reggie Fils-Aime به این نکته اشاره کرده که به لطف شناخت خوب دو شرکت از یکدیگر، همکاری برروی این پروژه بسیار آسان شده است.

در صنعت بازی‌های ویدئویی معمولا شرکت‌هایی وجود دارند که تجربه‌ی بسیار خوب و مثبتی از همکاری‌های گذشته‌ی خود دارند. همچنین چندین سری موجود هستند که صاحبان آن‌ها به دنبال انجام یک کار خاص با آن سری هستند. در این مورد خاص، همه‌ی این موارد در یک جا جمع شده‌اند تا یک فرصت ویژه را برای این بازی به وجود بیاورند.

و ما عاشق آن هستیم. ما دائما به دنبال چنین فرصت‌هایی هستیم. در حال حاضر این تیم نینجا است که برروی این پروژه کار می‌کند. آن‌های توانایی و استعداد بسیار بالایی دارند و این موضوع به ما کمک کرد تا تصویری از آینده‌ی این بازی تصور کنیم. ما درباره‌ی این پروژه شدیدا هیجان‌زده هستیم.

در گذشته، استودیوی تیم نینجا با شرکت نینتندو در پروژه‌های Metroid، Fire Emblem Warriors و Hyrule Warriors همکاری کرده بود. اکثر بازی‌های ساخته شده توسط این استودیو کیفیت قابل قبولی داشته‌اند. از این رو می‌توان به یک بازی خوش‌ساخت دیگر توسط آن‌های امیدوار بود. به علاوه پس از عملکرد شگفت‌انگیز بازی Spider Man برروی کنسول رقیب، داشتن یک انحصاری موفق از دنیای مارول برروی کنسول نینتندو سوییچ از اهمیت بالایی برای شرکت نینتندو برخوردار است.

بازی Marvel Ultimate Alliance 3 در زمانی نامشخص در سال ۲۰۱۹ به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید