گروه اکس‌من در بازی Marvel Ultimate Alliance 3 حضور خواهد داشت

۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۵

طبق جدیدترین تریلری که از بازی Marvel Ultimate Alliance 3 منتشر شده است، تیم اکس‌من (X-Men)، رقیب دیرینه‌ی آنان یعنی مگنیتو (Magneto) و گروه جهش‌یافتگان در آن نقش بسیار پررنگی را ایفا می‌کنند.

قطعا هوادران شرکت مارول (Marvel) از بازی همچون Marvel Ultimate Alliance 3 بسیار لذت خواهند برد. شما می‌توانید تقریبا تمامی قهرمان‌های مورد علاقه‌تان را در این بازی مشاهده کنید و کنترل آنان را در اختیار بگیرید. پیش از این قهرمانانی از گروه اکس‌من همانند ولوورین (Wolverine) تایید شده بودند ولی با تریلری که اخیرا از بازی Marvel Ultimate Alliance 3 منتشر شده است، شاهد حضور دیگر اعضای این تیم نیز در مبارزات هستیم. در این میان شخصیت‌هایی همانند مگنیتو را در بازی مشاهده می‌کنیم و او نیز در مبارزه بر علیه ثانوس (Thanos) به شما می‌پیوندد. با این حال هنوز مشخص نیست که آیا مگنیتو جزو شخصیت‌های قابل بازی است یا خیر.

درست است که گروه اکس‌من نسبت به دیگر قهرمان‌های مارول کمی ناشناخته‌تر هستند، ولی از محبوبیت آنان نمی‌توان چشم پوشید. در چند سال اخیر به واسطه‌ی فیلم‌های انتقام‌جویان (Avengers)، بعضی از قهرمان‌های مارول بسیار پررنگ شده‌اند و از طرفی دیگر گروه اکس‌من به پس‌زمینه رانده شده است. این روند به صورتی ادامه داشت که به کلی شاهد حذف این گروه از بازی Marvel vs. Capcom Infinite بودیم که در سال ۲۰۱۷ عرضه شد. به هر حال، اکنون تقریبا تمامی ابرقهرمانانی که در میان بازی‌بازان، هوادار دارند را می‌توانیم در بازی Marvel Ultimate Alliance 3 مشاهده کنیم. شما می‌توانید تریلری که از این بازی منتشر شده است را در قسمت زیر مشاهده کنید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P 

بازی Marvel Ultimate Alliance 3 در تاریخ ۲۸ تیر ماه سال جاری (۱۹ جولای سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید